Apple виклала на офіційному YouTube-каналі нове промо-відео до Дня Землі. У ролику робот Liam спілкується з голосовим помічником Siri. На думку спостерігачів, на відео також була показана ще не анонсована модель iPhone з безрамковим дизайном.

Примітною особливістю кліпу «Siri and Liam – Earth Day» став iPhone, на якому був запущений голосовий помічник – це непізнаний смартфон з практично відсутніми боковими рамками.

З огляду на якість зображення і не зовсім ідеальні кордони такого екрану, можна припустити, що перед нами iPhone 6s з накладеним в редакторі дисплеєм. Хоча при порівнянні з нинішнім флагманом Apple, помітно, наскільки тонше рамки у «рекламованого» девайса.

Відео можна розглядати в якості непрямого натяку на таку особливість у iPhone 7. Тим більше, що мережеві джерела вже неодноразово повідомляли, що у нової генерації смартфонів Apple буде більш вузьке обрамлення, ніж у iPhone 6s.

На відео Siri запитує Liam, що він зробив до Дня Землі, у відповідь він начебто знизує плечима і вирішує відправити на переробку смартфон, з яким він «спілкувався». Робот не призначений для продажу споживачам і створений для «кругообігу iPhone в природі». У його завдання входить розбір мобільних пристроїв на складові частини, з тим щоб вони могли бути використані повторно. За словами представників Apple, робот-утилізатор здатний розбирати на частини більш 1,2 млн iPhone в рік.

Офіційна презентація нового покоління iPhone очікується восени цього року. Apple покаже дві моделі – iPhone 7 і iPhone 7 Plus з оновленим дизайном і подвійною камерою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Міський конвертоплан Nexus від Bell стане повністю електричним

Компанія Bell Helicopter представила нову версію міського конвертоплана. Апарат, концепт якого був вперше представлений у 2019 році, отримав чотири гвинти замість шести і став не гібридним, а повністю електричним. Про це пише Flight Global. Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного як конвертоплан з шістьма електровентиляторами. Передбачається, що […]

Pandora виставлена ​​на продаж

Керівництво музичного потокового сервісу Pandora, головного конкурента Spotify і Apple Music, веде перемови з потенційними покупцями. В якості посередника можливої угоди виступає банк Morgan Stanley, пише the New York Times. Про те, хто може купити сервіс, не повідомляється. «Перемови носять попередній характер і не означають швидкого укладення угоди», – кажуть джерела видання. І хоча в кінці […]

В Ізраїлі побудують дорогу, яка заряджатиме батареї електромобілів під час руху

Одним з головних мінусів електромобілів є, безумовно, необхідність регулярно заряджати батарею. І, незважаючи на постійне поліпшення акумуляторів, запас ходу електромобілів все ще далекий від ідеалу. Але в недалекому майбутньому підзарядка авто може бути здійснена прямо на ходу від особливого дорожнього полотна. Перша така дорога незабаром з’явиться в Тель-Авіві завдяки розробці фахівців з компанії Electroad. В […]