Apple може відкласти перехід на власну «хмарну» інфраструктуру через внутрішнє протиборство команд, які ведуть розробку iCloud і Siri. За відомостями джерел, ворожнеча між двома командами стримує компанію від виправлення технічних проблем, які переслідують її сервіси.

 

Суперництво всередині Apple вже призвело до кадрових негараздів. Через безперервні суперечки Apple покинув як мінімум один ключовий інженер Стів Д'Аурора, вказує видання.

«В результаті з'явилася можливість, що начальник Д'Аурори, Даррен Хаас, глава по розробці хмарних сервісів, також піде. Д'Аурора, як і Хаас, приєдналися до Apple в 2010 році з поглинанням Siri, голосовий помічниці на iPhone », – зазначає The Information.

Apple вже давно готується до переїзду в власну «хмару». У березні стало відомо, що компанія почала зберігати частину даних в хмарному сховищі Google. Оренда серверів у пошукового гіганта дозволить Apple підготуватися до переходу на власну інфраструктуру. Усередині компанії проект міграції відомий як «Маккуїн» (на честь американського актора Теренса Стівена Маккуїна).

Крім того, обравши Google, Apple має намір знизити залежність від послуг сторонніх постачальників, таких як Amazon Web Services (AWS) і Microsoft Azure. За деякими даними, Apple витрачає на оренду потужностей в Google Cloud Platform (GCP) $ 400-600 млн.

Співпраця Apple і Google може виявитися дуже недовгою. Швидше за все, вона триватиме лише 2-3 роки, поки каліфорнійський гігант не введе до експлуатації власні центри обробки даних в Арізоні (США), Данії та Ірландії, перший з яких відкриється вже в цьому році. Витрати виробника iPhone і iPad на будівництво дата-центрів становить майже $ 4 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як відключити створення бекапа і звільнити місце на Mac

В Apple працюють великі любителі примушувати користувача купувати гаджети. Здавалося б, після покупки iPhone і MacBook свої зобов’язання перед компанією Ви виконали, але ні. Якщо у Вас не виявилося грошей на покупку версії на 512 Гб або 1 Тб, то в Купертіно обов’язково починають натякати на TimeCapsul. Особливо це стосується резервного копіювання. Вся справа в тому, […]

Старі iPhone працюють швидше на iOS 9.2.1

Ще до презентації iOS 9 представники Apple обіцяли істотний приріст продуктивності в новій системі на старих пристроях. Довгоочікувана оптимізація почала з’являтися лише в останньому оновленні. iOS 9.2.1, яка стала доступна для завантаження кілька днів тому, добре зарекомендувала себе на iPhone 4S і iPhone 5. Оглядачі з iAppleBytes порівняли швидкість роботи останнього 3,5-дюймового iPhone на iOS 8.4.1 та останньої версії прошивки.  iOS 9.2.1 після довшого завантаження […]

Tor знижує фінансову залежність від США

Гібридна анонімна мережа “цибулевої” маршрутизації Tor зібрала 200 000 в результаті двомісячної краудфандінговой кампанії. У своєму блозі Tor Project висловив подяку 5256 бекерам, які його підтримали. Анонімний браузер пішов на це, щоб збільшити частку свого фінансування з незалежних джерел. Про це заявила в інтерв’ю Ars Technica керівник проекту Шарі Стіл. Перші результати в наявності, хоча […]