Microsoft опублікувала результати діяльності за I квартал 2016 року. Найбільш невтішні цифри для шанувальників компанії стосуються сегменту смартфонів. Попит на смартфони лінійки Lumia і, відповідно, продажу катастрофічно падають.

За перші три місяці 2016 року Microsoft реалізувала всього 2,3 млн смартфонів. Це на 73% менше, ніж роком раніше, коли компанія продала 8,6 млн Lumia. Чи не краще результати виглядають і в порівнянні з попереднім кварталом, що завершився 31 грудня, – продажі впали вдвічі.

Доходи мобільного підрозділу Microsoft впали на 47%. І це при тому, що перші три місяці 2016 року стали першим повним кварталом, коли користувачі могли купити все тріо смартфонів Microsoft на платформі Windows 10 Mobile – Lumia 950, Lumia 950 XL і Lumia 550.

За вказаний період дохід Microsoft склав 20,531 млрд доларів. Рік тому квартальний прибуток дорівнював 21,729 млрд доларів. Іншими словами, за рік дохід зменшився на 6%. Операційний прибуток за звітний період склав 5,283 млрд доларів. Рік тому він дорівнював 6,594 млрд доларів. Таким чином, за рік операційний прибуток скоротився на 20%.

Чистий прибуток за три місяці з січня по березень склав3,756 млрд доларів. За такий же період 2015 року було отримано чистий прибуток в розмірі 4,985 млрд доларів. Нескладно підрахувати, що за рік цей показник зменшився на 25%.

Вартість акцій Microsoft на відкритті торгів впала на 4%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. BIO.INC – здоровье превыше всего!

Вы когда-нибудь задумывались, как некоторые привычки влияют на ваше здоровье? Как недосыпание и хроническая усталость оказывают свое влияние на имунитет? Если вам не охота читать море литературы на этот счет, но хочется еще и провести время за интересной игрушкой – то это как тот вариант что надо! Bio Inc. является симулятором организма человека. Вам предстоит […]

Додаток від творця першого джейлбрейка iPhone навчить безпілотний транспорт водінню

Хакер Джордж Хотц, який створив перший джейлбрейк для iPhone, веде розробку автономної системи пілотування для автомобілів разом з провідним інженером компанії Tesla Motors Ріккардо Бьязіні. В рамках проекту він випустив мобільний додаток для поліпшення «інтелекту» системи. Технології автономного водіння є на сьогоднішній день одним з найбільш перспективних напрямків розвитку автомобільної індустрії. Провідні виробники щорічно витрачають […]

Facebook запустив миттєві відеоповідомлення у Facebook Messenger

Компанія Facebook запустила функцію миттєвих відеоповідомлень в сервісі Facebook Messenger. Новий функціонал також дозволить користувачам дивитися прямі трансляції і відеоролики безпосередньо в чатах. Дане нововведення вже є в свіжих версіях додатків для iOS і Android. У Facebook зазначають, що на сьогоднішній день відеоспілкування, а також споживання відеоконтенту стало невід’ємною частиною життя користувачів. Facebook Messenger і […]