Новий віддалений графічний інструмент HP дозволить користувачам Mac отримати в розпорядження всю потужність робочих станцій HP Z, які можуть оснащуватися 44-ядерними процесорами. «HP готова відновити ваш Mac», – заявив Крістіан Джонс, менеджер по продукції програмного забезпечення HP.

 

Новий інструмент під назвою RGS дає можливість користувачам Mac використовувати як додатки OS X, так і додатки Windows або Linux. З його допомогою власники комп'ютерів Apple можуть підключитися до робочих станцій HP з будь-якої точки світу, щоб проводити віддалені сеанси зв'язку, спільно працювати в реальному часі, перевіряти і вносити правки в проекти.

Користувачам пропонується віддалено працювати з 2D- і 3D-графікою, відео і мультимедійним контентом та іншими медіанасищенними бізнес-додатками. Швидкість передачі даних досягає 60 кадрів в секунду, навіть при високій якості кольору на моніторі 4K або в конфігурації з декількома моніторами, відзначили в компанії.

«Використовувати RGS для підключення з MacBook Pro до робочої станції HP Z840 – це все одно, що в 9 разів збільшити кількість ядер, в 30 разів збільшити обсяг пам'яті і додати професійну графічну карту Nvidia Quadro, – заявив Крістіан Джонс. – Ви зможете виконувати рендеринг, працювати зі спецефектами і редагувати відеоконтент ультрависокого дозволу швидше, ніж раніше. Для захисту даних HP RGS застосовує 256-бітове шифрування: передаються тільки зашифровані зображення, а пропріетарна інформація залишається на робочій станції».

RGS дозволить інженерам, художникам-мультиплікаторам і вченим використовувати всі функції, файли і додатки на робочій станції, навіть не перебуваючи поруч з нею, відзначили в компанії.

«Нашим клієнтам потрібна більш компактна і дешева робоча станція, і, зрозуміло, ми не могли залишити без уваги їх побажання, – каже Гвен Кобл, керівник підрозділу Commercial Solutions and Retail Solutions, EMEA, HP Inc. – Z1 робить можливості сучасних робочих станцій доступними більшій кількості людей. Рессивер HP RGS для Mac OS дозволить користувачам комп'ютерів Apple інтегрувати потужні HP Z станції в свою роботу ».

Ресивер RGS для Mac OS буде доступний влітку 2016 року безкоштовно для користувачів робочих станцій серії HP Z.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

SiP-платформа Apple S1 зсередини очима фахівців Chipworks

Apple зазвичай не розкриває всі особливості своїх мобільних продуктів, так що справу доводиться брати до своїх рук незалежним дослідникам. Окрім фахівців iFixit, що оцінюють ремонтопридатність «яблучних» новинок, всередину годинників Apple Watch заглянули експерти з Chipworks, що вивчають нову апаратну платформу Apple S1. Це високоінтегрована система в корпусі, яка вкладена у гумовий кожух, щоб повністю виключити […]

Тім Кук розкрив таємницю піраміди Apple

Тім Кук розкрив секрет гігантської піраміди, що підноситься в новому будинку, що будується кампусі Apple в каліфорнійському Купертино і довгий час не давала спокою спантеличеним користувачам Інтернету. В інтерв’ю, яке глава Apple дав журналу Vogue, він повідомив, що в ході будівельних робіт під нові офіси було розкопано близько 70 га території. Викопану землю відвозити не […]

Вчені створили «магічну» ручку будь-якого кольору

Американський стартап Cronzy створив диво-ручку, яка здатна малювати 16 млн кольорів. Ручка сканує потрібний колір на будь-якій поверхні, після чого може з високою точністю передати колір в чорнило. До складу ручки входять чорнило чорного, білого, жовтого, блакитного і червоного кольорів. Також, творці оснастили апарат розпізнавачем кольорів і мікропроцесором ARM Cortex M-3. Сканер зчитує інформацію про […]