Щорічно журнал TIME публікує список «100 найвпливовіших людей», які зуміли в тій чи іншій мірі змінити наш світ. В черговий раз один з рядків списку посів генеральний СЕО компанії Apple Тім Кук.

Весь список розбитий на п'ять основних категорій:
титани;
новачки;
артисти;
лідери;
Ікони.
Тіма Кука віднесли до «Титанів», а разом з ним в цій категорії Прісцилла Чан, Марк Цукерберг, Папа Римський Франциск, Кейтлін Кеннеді.

Коротке есе, присвячене лідеру компанії Apple, виглядає так:
Компанія Apple відома своєю елегантною, інноваційною продукцією, яка змінює не тільки світ, а й те, як ми спілкуємося, взаємодіємо, створює нове, працюємо, думаємо і діємо. Подальший успіх компанії вимагає мужнього лідера з твердим характером, який би залишався вимогливим і, в той же час, дотримувався етичних стандартів.
Тім Кук – саме такий лідер.

За м'яким голосом і манерами жителя півдня ховається безстрашність і вміння переконувати. Тім намагається рухатися виключно в правильному напрямку, роблячи тільки необхідне і в потрібний час. Будучи генеральним директором, Тім Кук привів компанію до нових висот, продовжуючи будувати бренд, який визнали у всьому світі, заслужено називаючи лідером цілої індустрії.

У список «найвпливовіших людей» за версією журналу Time Тім Кук включений не вперше. У 2014 генеральний директор Apple був названий «Людиною року».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Користувачі скаржаться на проблеми з пошуком в Apple Music

Ряд користувачів Apple Music для iOS сьогодні вранці виявили, що в сервісі перестав працювати пошук. При цьому в одних при спробі що-небудь знайти не відбувається зовсім нічого, тоді як інші відзначають, що функція пошуку стала працювати лише частково: при переході на сторінку з результатом в додатку нічого не відображається. Проблема не зникає після перезапуску програми […]

10 нововведень iPhone 8

Чуток про iPhone 8 стало занадто багато, тому їх більше не можна ігнорувати. Зібрали все тут. 1. Коли. Apple почне випускати номерні iPhone щороку. Тому чекаємо в 2017. – imore.com 2. Дизайн. iPhone 8 повторить конструкцію iPhone 4. Передню і задню панель смартфону виконають зі скла, і їх об’єднає сталева рамка. – iphonehacks.com 3. Екран. […]

Нові фото будівництва центру Apple

З кожним днем ​​все вище і вище стає новий споруджуваний кампус Apple. І давненько ми не могли бачити ні фото, ні відео з місця подій. Всім цікаво, яким же буде новий «космічний корабель» купертинівців. Були навіть такі чутки, що будівельники не вкладуться в терміни, анонсовані на початку споруди. Службовець KCBS вирішив підняти вже запорошену і […]