Вчора в Українському державному центрі радіочастот відбулося довгоочікуване оголошення результатів конкурсних торгів, які визначили підрядника для впровадження системи перенесення мобільного номера при зміні мобільного оператора (MNP). Переможцем стала компанія з «Ес Ай Центр».

Нагадаємо, що попередній конкурс був скасований рішенням Антимонопольного комітету. Тоді виграла компанія «Діалінк», яка повинна була отримати за свої послуги майже 72 мільйони гривень.

До повторного проведення конкурсу було допущено і головного порушника спокою – компанію «Ес Ай Центр», скарга якої і стала причиною перегляду попередніх результатів. В кінцевому підсумку, вказавши безкоштовну вартість технічної підтримки системи MNP, «Ес Ай Центр» здобув перемогу над конкурентами. Послуги цієї компанії обійдуться українцям в 39,6 мільйонів гривень.

Раніше передбачалося, що MNP розпочне працювати в Україні з червня цього року. Проведення повторного конкурсу майже через 3 місяці, ймовірно, перенесе впровадження послуги на такий же термін до вересня 2016 року.

Після впровадження послуги MNP абоненти зможуть використовувати свій номер без прив'язки до оператора, і це може значно посилити конкуренцію на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Директор ФБР збрехав про суму гонорару за взлом iPhone 5c терориста

  Зазначена директором ФБР Джеймсом Комі вартість злому iPhone одного з терористів в Сан-Бернардіно перевищує його дійсну ціну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на обізнані джерела. Раніше Джеймс Комі заявив, що американські спецслужби заплатили за доступ до смартфону Apple суму, еквівалентну тій, що він заробить за сім років і чотири місяці, що залишилися йому до […]

Як боротися зі спонтанними перезавантаженнями iPhone

Незважаючи на зусилля інженерів і розробників, час від часу iPhone і iPad можуть зависати і самостійно перезавантажуватися. Це може бути викликано різними причинами. Але умовно їх можна розділити на дві великі групи: програмні і апаратні. У цьому матеріалі ми постараємося розібратися в деяких з них і вирішити проблему випадкових перезавантажень iPhone. Найпростішим способом боротьби з небажаними […]

Анджела Арендтс теперь сотрудник Apple

Обещание Тима Кука, которое он дал на прошлой неделе, сбылось – Анджела Арендс ушла из Burberry и теперь работает в Apple. В яблочной компании она заняла кресло старшего вице-президента по онлайн и розничным продажам. Данная информация о руководстве Apple уже имеется на ее официальном сайте. Так, сайт Apple содержит информацию о том, что именно входит […]