У новій версії настільного браузера Opera для розробників з'явилася підтримка VPN. Нововведення дозволяє користувачам приховувати свою IP-адресу, місце розташування і отримувати доступ до заблокованих ресурсів і контенту.

VPN-клієнт Opera повністю безкоштовний і пропонує безлімітне споживання даних. В інших популярних веб-браузерах для комп'ютерів сервіси Virtual Private Network представлені у вигляді розширень, більшість з яких працює по платній моделі або має обмежене споживання трафіку.

VPN дозволяє організувати захищений канал на основі глобальної мережі між двома або більшою кількістю вузлів. Така мережа ізольована від зовнішнього доступу. Теоретично, ніхто не може в неї потрапити і перехопити дані, так як трафік передається в зашифрованому вигляді.

Нова функція Opera використовує 256-бітове шифрування. Щоб активувати VPN-клієнт у версії браузера для розробників, необхідно клікнути меню «о», вибрати «налаштування», перейти в розділ «безпека» і включити безкоштовний VPN. Після цього в адресному рядку браузера з'явиться іконка, в якій користувач може бачити і змінювати своє місце розташування, дізнаватися, чи відображається його IP, і переглядати, скільки даних було передано через сервери VPN.

VPN в Opera дозволяє приховувати IP-адресу комп'ютера, долати блокування інтернет-ресурсів (наприклад, введених за рішенням суду на території держави) і контенту певного виду (наприклад, в освітніх установах). Крім того, VPN забезпечує додаткову конфіденційність при виході в інтернет через публічні точки доступу Wi-Fi.


«У кожного з нас має бути право на анонімність в мережі. Представивши безкоштовний і безлімітний VPN прямо в браузері, ми позбавляємо користувачів від необхідності встановлювати сторонню програму або розширення », – заявив старший віце-президент Opera Крістіан Колондра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Хакери перетворили тисячі відеокамер в ботнет

Зломщики переходять на новий рівень. Хакерська команда Lizard Squad зламала безліч відеокамер систем спостереження, і перетворили їх на потужний інструмент для блокування доступу до певних сайтів. Компанія Arbor Networks, що спеціалізується на інформаційній безпеці, повідомила про хакерську активність. Фахівці Arbor виявили створений з декількох тисяч камер ботнет, здатний здійснювати DDOS-атаки продуктивністю 400 Гбіт/с. Для злому […]

Інформація про Apple Watch Edition пропадає із сайту компанії і з магазинів

Apple Watch стали ще доступнішими, про що нам повідомили на презентації нових продуктів в понеділок. Показали нові ремінці і знизили ціну на годинник, що дозволить звернути на продукт увагу більшої кількості користувачів iPhone. Напевно, багато хто з вас знову заглянув на сторінку інтернет-магазину Apple і задумався про покупку. До речі, на цій сторінці абсолютно нічого робити […]

На «хворобу тач-скріну» скаржиться 11% тих, хто звернувся в сервіс Apple

Ми вже розповідали про так звану «хворобу тач-скріну» (touch desease) – проблему дисплею, що виникає в iPhone 6/6 Plus після тривалого терміну експлуатації. Власники iPhone 6 і 6 Plus, що користуються своїми смартфонами рік і довше, скаржаться, що на дисплеї з’являється біла смуга, а потім у багатьох випадках дисплей просто перестає працювати. При цьому відремонтувати iPhone […]