У новій версії настільного браузера Opera для розробників з'явилася підтримка VPN. Нововведення дозволяє користувачам приховувати свою IP-адресу, місце розташування і отримувати доступ до заблокованих ресурсів і контенту.

VPN-клієнт Opera повністю безкоштовний і пропонує безлімітне споживання даних. В інших популярних веб-браузерах для комп'ютерів сервіси Virtual Private Network представлені у вигляді розширень, більшість з яких працює по платній моделі або має обмежене споживання трафіку.

VPN дозволяє організувати захищений канал на основі глобальної мережі між двома або більшою кількістю вузлів. Така мережа ізольована від зовнішнього доступу. Теоретично, ніхто не може в неї потрапити і перехопити дані, так як трафік передається в зашифрованому вигляді.

Нова функція Opera використовує 256-бітове шифрування. Щоб активувати VPN-клієнт у версії браузера для розробників, необхідно клікнути меню «о», вибрати «налаштування», перейти в розділ «безпека» і включити безкоштовний VPN. Після цього в адресному рядку браузера з'явиться іконка, в якій користувач може бачити і змінювати своє місце розташування, дізнаватися, чи відображається його IP, і переглядати, скільки даних було передано через сервери VPN.

VPN в Opera дозволяє приховувати IP-адресу комп'ютера, долати блокування інтернет-ресурсів (наприклад, введених за рішенням суду на території держави) і контенту певного виду (наприклад, в освітніх установах). Крім того, VPN забезпечує додаткову конфіденційність при виході в інтернет через публічні точки доступу Wi-Fi.


«У кожного з нас має бути право на анонімність в мережі. Представивши безкоштовний і безлімітний VPN прямо в браузері, ми позбавляємо користувачів від необхідності встановлювати сторонню програму або розширення », – заявив старший віце-президент Opera Крістіан Колондра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У iMessage можуть з’явитися грошові перекази

Перекази за допомогою iMessage, інших додатків і навіть звичайного телефонного дзвінка незабаром стануть реальністю. Майбутній прорив у сфері платіжних послуг підтверджує патентна заявка Apple, опублікована в грудні. На ілюстрації до патенту зображені два користувача, листувалися через iMessage. Натиснувши на кнопку «Зробити платіж» у правому верхньому кутку екрану, можна відправити гроші своєму співрозмовнику з банківської картки, […]

Microsoft анонсувала нову лінійку геймпадов – “Tech Series”

Компанія Microsoft оголосила про розробку нової лінійки геймпадов “Tech Series” для Xbox One і PC. Перший контролер з цієї колекції, Recon Tech Special Edition, надійде в продаж 25 квітня за ціною в $ 69,99. Дизайнери надихалися різними зразками військової техніки, що дозволило досягти вельми цікавих результатів. У виробництві передній панелі пристрою лазерне гравіювання, а задня […]

Користуйся браузером EDGE – і Microsoft тобі заплатить

У боротьбі за популярність хороші будь-які методи. Компанії вкладають мільйони доларів в рекламу і всіляко просувають свій продукт. Іноді навіть відверто нав’язуються користувачам банерами і спливаючими вікнами: «Установи, ну встанови цей прекрасний браузер»… Компанія Microsoft вирішила приручати користувачів по-своєму. За використання власного браузеру EDGE в компанії готові платити. Позиції фірмового ПО операційної системи Windows 10 завойовують […]