Для розвитку телекомунікаційних інновацій та ідей в Україні, ВДНХ разом з найбільшим оператором України запустили кластер для розвитку технологій і розвитку економіки.

За словами директора з розвитку ВДНГ Макса Яковер, подібні акселератори будуть створюватися для всіх галузей економіки. Головна ідея – допомогти підприємцям розвивати нові технології за допомогою великого бізнесу, який зацікавлений в їх застосуванні. В рамках акселераторів великі компанії представляють основні потреби і завдання, вирішенням яких будуть займатися окремі команди підприємців.

Автори найцікавіших рішень отримають можливість безкоштовного навчання, експертизи власних технологій і можливого виходу на великий ринок. Природно, що питання монетизації ідей теж передбачені і мають кілька варіантів рішення – від розподілу прибутку і до поглинання.

Подібна ініціатива вигідна для всіх. З точки зору великого бізнесу – це доступ до інновацій і талановитим хлопцям, яких не потрібно шукати днем ​​з вогнем. Для підприємців це величезна можливість розвинути власну ідею в реально працюючу технологію, отримавши досвід і, що важливо, матеріальну і інтелектуальну вигоду.

Як ми вже писали, перший такий акселератор сьогодні запустився за підтримки Київстар. Мета – пошук проектів в таких напрямках, як інтернет речей, мобільна освіта, мобільна реклама, мобільна економіка, хмарні і голосові сервіси, контент-послуги, мобільні фінансові послуги, а також послуги, що сприяють використанню мобільного інтернету, ОТТ, безпеку мобільних пристроїв. І це, звичайно, не повний перелік всіх напрямків.

Слово Олексію Масю, раднику з цифрових і інформаційних технологій Київстар:

Київстар – інноваційна компанія, відкрита новим ідеям і технологіям. Як головний партнер телеком-акселератора ми прагнемо допомогти молодим підприємцям розвивати і вдосконалювати свої проекти, створити якісний продукт в сфері телекомунікацій і зв'язку, який ми зможемо разом запустити в мережі «Київстар». В Україні є безліч талановитих підприємців, яким не вистачає підтримки з боку бізнесу і інвесторів, а також необхідних знань для втілення своїх ідей в життя. Саме тому професійна команда експертів Київстар і ВДНХ- ТЕК вирішила створити телеком-акселератор і надихнути на створення інноваційних проектів.

Конкурсний відбір проектів в акселератор пройде з 20 квітня по 20 травня. Можливих учасників очікує три етапи:

– Подача заявки на сайті акселератора

– Співбесіда з учасниками

– «Преакселерація»

За підсумками буде відібрано 10 кращих проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Електромобілі вже через три роки можуть зайняти 15% автомобільного ринку України

В Україні відбувся круглий стіл з питань популяризації автомобілів на електричній тязі, під час якого міністр інфраструктури Володимир Омелян поділився планами уряду в цьому напрямку. Зокрема, він згадав про те, що вже на початку 2020 року частка електромобілів в нашій країні повинна складати 15% від усіх куплених авто. Для досягнення такої амбітної мети влада спробує зменшити […]

Apple випустила iOS 9.3.5. Що нового

Яблучна компанія не перестає дивувати. Буквально за пару тижнів до виходу iOS 10 купертінівці випустили фінальну прошивку. З огляду на той факт, що реліз великого оновлення не за горами, Apple вирішила довести дев’яту редакцію до максимально стабільного і безпечного стану. У технічній документації сказано, що в iOS 9.3.5 попрацювали над безпекою системи. News York Times повідомляє, […]

Xiaomi Mi5S можуть оснастити подвійною камерою і зігнутим дисплеєм

Завтра, 27 вересня, компанія Xiaomi проведе презентацію, на якій буде представлено новий флагманський смартфон Mi5S і, можливо, Mi5S Plus. Про флагман вже зараз відомо досить багато інформації, при цьому в мережі з завидною регулярністю продовжують з’являтися нові витоки. Наприклад, в соціальній мережі Weibo були знайдені два тізера Mi5S, на яких показаний силует смартфону з передньої […]