З огляду на ситуацію на ринку і очікування падіння продажів iPhone (вперше з моменту релізу), новина про те, що в Купертіно перенесли оголошення фінансових результатів другого кварталу, зацікавила всіх аналітиків. Чому? Навіщо? Щось приховують? Готуються до провалу?

Насправді все набагато прозаїчніше і трохи сумно. Apple перенесла подію з 25 на 26 квітня через вшанування пам'яті колишнього члена правління компанії Білла Кемпбела, який помер 18 квітня. Для того, щоб вшанувати пам'ять наставника Стіва Джобса і просто важливого для Силіконової Долини людини, корпорація змістила оголошення фінансових результатів.

За словами Тіма Кука, зниження продажів iPhone очікують і в самій Apple. Про це він говорив, представляючи фінансовий звіт попереднього кварталу.

Ми думаємо, що продажі знизяться в другому кварталі. Ми зазвичай не прогнозуємо, але найімовірніше, що порівняння з першим кварталом буде не на користь другого.

Нагадаємо, що в січні Apple оголосила про чергові рекорді продажі iPhone, число проданих смартфонів тоді досягло 74,8 мільйонів одиниць. Загальний дохід Apple в першому кварталі склав 75 ​​мільярдів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Джейлбрейк iOS 9.3.2 за допомогою Safari показали на відео

Італійський розробник Лука Тадескі, який неодноразово зламував iOS і недавно показав на відео iPod Touch 5G з встановленим репозиторієм Cydia, взявся за браузерний джейлбрейк. Щоб отримати доступ до файлової системи смартфона розробнику навіть не знадобилося підключення до комп'ютера – все відбулося за допомогою скріпта для Safari. Поки невідомо, чи прискорить це випуск загальнодоступного способу обійти обмеження […]

Ланч з Едді Кью знову виставлений на аукціон

Днями на аукціоні Сharitybuzz з’явився новий лот – ним стала можливість пообідати з віце-президентом Apple з інтернет-сервісів Едді Кью. Примітно, що за останній час це вже другий подібний аукціон. У червні Едді Кью вже брав участь в подібному аукціоні. Тоді за можливість пообідати і протягом години поспілкуватися з одним з топ-менеджерів Apple невідомий заплатив 255 000 доларів. […]

Apple оновила iMovie для Mac

Apple оновила додаток iMovie, в якому з'явилися нові елементи дизайну і додаткові функції, що спрощують процес редагування відео. Нова функція швидкого створення проектів дозволяє почати роботу з відеозаписами в один клік. Мініатюри проектів були збільшені, завдяки цьому вигляд iMovie для Mac більше нагадує iOS-версію додатка. Клікнувши на відеокліп, користувач виділяє відеозапис повністю, а не окрему […]