Apple приділяє пильну увагу якості і можливостям фотокамер iPhone. Судячи по черговому патенту, Купертинська компанія думає над тим, як наділити смартфони зум-камерою, не збільшуючи при цьому розміри корпусу. Не виключено, що в майбутніх смартфонах може з'явитися об'єктив з оптичним масштабуванням.

 

На сайті Бюро патентів і торгових знаків США опублікована заявка Apple під назвою «Камера зі складною системою телеоб'єктива». У ній зображена камера смартфона, яка використовує принцип об'єктивів деяких компактних камер: дзеркало відбиває світло на 90 градусів, завдяки чому CMOS-сенсор розташовується не паралельно площині екрану, а перпендикулярно. Це дозволяє істотно збільшити довжину об'єктива і вбудувати в смартфон об'єктив із змінною фокусною відстанню (іншими словами, реалізувати оптичний зум).

Покроковий рух лінз вгору і вниз на міліметри дозволяє досягти ефекта телеоб'єктива. Крім того, така конструкція передбачає можливість участі дзеркала в оптичній стабілізації зображення, що підвищує ефективність і компактність.

У патенті згадується можливість вибору телелінзи як вторинної. Користувачі зможуть користуватися як стандартним об'єктивом, так і додатковим, які розширюють можливість камери.
 

Уже кілька років поширюються чутки про те, що в майбутніх моделях iPhone може з'явитися або можливість встановлювати додаткові об'єктиви, або може бути вбудовано відразу дві оптики в базовий набір.

За інформацією джерел, знайомих з планами Apple, компанія вирішила реалізувати оптичний зум в iPhone шляхом інтеграції другої камери iSight. У майбутньому смартфони компанії отримають два компактних 12-мегапіксельних датчика зображення на тильній стороні. Вони будуть відрізнятися діафрагмою і присутністю оптичної стабілізації зображення. З цієї точки зору патент на телеоб'єктив для iPhone не є першочерговим в патентному портфоліо Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Інформація про Apple Watch Edition пропадає із сайту компанії і з магазинів

Apple Watch стали ще доступнішими, про що нам повідомили на презентації нових продуктів в понеділок. Показали нові ремінці і знизили ціну на годинник, що дозволить звернути на продукт увагу більшої кількості користувачів iPhone. Напевно, багато хто з вас знову заглянув на сторінку інтернет-магазину Apple і задумався про покупку. До речі, на цій сторінці абсолютно нічого робити […]

Пристроїв з iOS 10 вже більше, ніж з iOS 9

Нова мобільна операційна система iOS 10 продовжує поширюватися по гаджетах користувачів. І це поширення рухається високими темпами. Згідно з останніми даними аналітики Mixpanel, «десятка» вже встановлена на 55,29% підтримуваних пристроїв, тоді як iOS 9 залишається на 43,8% гаджетів. На старих версіях iOS працюють 4,71% «яблучних» смартфонів і планшетів. Попередні дані Mixpanel показують, що темпи поширення […]

Аудиторія Spotify досягла 100 млн користувачів

Шведська музична служба Spotify оголосила про те, що її місячна аудиторія активних користувачів перевищила знакову позначку в 100 млн. Для досягнення цього результату було потрібно приблизно вісім років. Сервіс Spotify був запущений восени 2008 року. Він передбачає легальний стрімінг музики багатьох видавців. Користувачі можуть споживати контент як від відомих лейблів на кшталт Sony, EMI, Warner […]