Одним з «апаратних нюансів», який вже рік не дає спокою власникам Apple Watch, залишається прихований діагностичний порт. Його потенційні резерви вражають. Використовуючи прихований порт, Apple в перспективі планує оснастити свої смарт-годинники додатковою периферією.

Опублікований на початку квітня патент вказує на можливість підключення до годинника «розумних ремінців», представлених: додатковими акумуляторами, дисплеями, GPS-датчиками, тонометрами, динаміками або термометрами.

Ідею такого підключення вже реалізували в ремінці Reserve Strap. Розробники обіцяли збільшення часу автономної роботи смарт-годинників на 30 годин. Але поки проект перебував на стадії розробки (реліз був запланований на першу половину 2016 року), Apple переглянула свої плани і вирішила закрити доступ до діагностичного порту.

З виходом операційної системи watchOS 2.0.1 підключення будь-яких аксесуарів до діагностичного порту стало неможливим. Компанія змінила протокол передачі даних і будь-яке додаткове обладнання просто не розпізнається Apple Watch.

Чи планує Apple надалі вводити в курс справи розробників сторонніх аксесуарів в специфіку змін протоколів Apple Watch – спірне питання. Поки ж замовники Reserve Strap можуть розраховувати на використання ремінця за $ 250 лише в якості модного аксесуара, який втратив свою функціональність в момент придбання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Кухонная лихорадка: по ту сторону барной стойки

Кто из нас не мечтал об открытии собственной кофейни? А кто мечтал о том, чтобы открыть сразу пиццерию, пекарню, фастфуд-кафе и рыбный ресторан? Такая возможность предоставляется игрокам «Кухонной лихорадки» – не очень нового, но очень крутого приложения в App Store. Перед пользователем – небольшой городок, требующий превращения его в процветающий мегаполис посредством открытия многочисленных ресторанов. […]

Порівняння швидкості роботи всіх існуючих моделей iPhone

Перші ж дні початку продажу iPhone 7 і iPhone 7 Plus показали – інтерес до «яблучної» техніки Apple не зів’яв, а навіть навпаки, розцвів з новою силою. Купували нові «сімки» – як звичайні користувачі, так і фахівці – замість налаштування смартфонів під власні потреби, насамперед взялися за вивчення технічної сторони питання. Відеоблогер з Youtube-каналу EverythingApplePro […]

LG Electronics створює власну мобільну платіжну систему

Південнокорейська компанія LG Electronics створює власну мобільну платіжну систему LG Pay. Як повідомляє агентство Рёнхап, відповідна домовленість була досягнута з американською фірмою Dynamics. “Відповідно до угоди, LG буде використовувати бездротову магнітну технологію, розроблену Dynamics. Платіжну систему планується запустити в червні 2017 року», – зазначає агентство. Технологія дозволяє оплачувати покупки шляхом дотику смартфона зі звичайним пристроєм […]