Хвилею захоплення і шквалом хвалебних відгуків супроводжувався вихід флагманських HTC 10 і Samsung Galaxy S7. Кожному з них свого часу і за давно сформованою традицією готували титул «вбивці» iPhone 6s, характеристики якого повинні потьмяніти в порівнянні з можливостями нових хедлайнерів ринку. Правда, в реальних тестах жодному з них не вдалося перевершити навіть «дідка» в особі iPhone 6. В іграх так вже точно.

Актуальність процесора А8 і самих смартфонів Apple шостого покоління підтвердили в редакції Gizmodo. Вирішивши самостійно переконатися в суперздатностях новинок, наші колеги провели власне дослідження, що включає в себе синтетичний аналіз «заліза» і практичне випробування іграми.

Першим показником, за яким iPhone 6 перевершив своїх більш дужих конкурентів, стала теоретична швидкість промальовування кадрів. Так, за результатами сервісу GameBench, купертінівець продемонстрував стабільні 60 fps тоді, як результати HTC 10 і Galaxy S7 ледь досягали 30. Виявляється, щоб уникнути перегріву процесорів і скорочення автономності, творці додатків для Android штучно занижують частоту зміни кадрів на відміну від своїх колег зі стану iOS.

Другим і найбільш актуальним для більшості користувачів підтвердженням переваги «яблук» стало практичне порівняння роботи гри Lara Croft Go, по черзі запускаючоїся на кожному зі смартфонів. Кращим результатом «залізної» пари з Snapdragon 820 і Adreno 530 стали жалюгідні 44 к/с. Звідси і помітні фризи «картинки», що істотно скрадують позитивне враження як від самої гри, так і від можливостей сучасних флагманів.

iPhone 6, в свою чергу, показав впевнені 59 кадрів, які зберігав протягом усього випробування. Цікаво, але новенький iPhone SE видав такий самий результат, незважаючи на більш продуктивне обладнання.

Коротше кажучи, любите «засидітись» в іграх? Беріть iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Київстар підвищив вартість ряду тарифів

Київстар оголосив про підвищення абонентської плати на ряд контрактних тарифів, а також припинення роботи неактуальних пропозицій та переведення користувачів на нові умови обслуговування. Порівняння тарифів мобільних операторів в Україні З 1 лютого припиняють дію тарифи «Всі за 40», «Всі за 70», «Всі за 120», «Всі за 95» і «Всі за 150» для контрактних абонентів. Замість […]

Samsung зробила дошку для серфінгу з LED-дисплеєм і смартфоном всередині

Інженери Samsung, мабуть, зовсім занудьгували в очікуванні нового iPhone. Компанія показала відеоролик з концептом розумної дошки для серфінгу, яка має слот для Galaxy S7 і двоколірний LED-дисплей для виведення інформації. Так, все вірно – корейський виробник зробив Galaxy Surfboard і навіть зняв про це надихаючий ролик. Ключова особливість нового серфа – LED-дисплей на носі дошки, […]

Раз в году и iPhone стреляет

    Уникальный случай произошел в тихом городке Кеннебанк. Утром в эту пятницу в средней школе прямо на уроке девочке пришлось снять штаны.      Причиной этому стал iPhone. Нет, ей не пришлось так выпрашивать себе телефон, совсем наоборот – он испугал ученицу. Резкий хлопок и дым застал врасплох весь класс. Никто не ожидал, что […]