У рамках минулої в п'ятницю прес-коференції представники Apple чимало розповіли про захист iOS-пристроїв. Мова на брифінгу йшла про розвиток технологій, зростання ризиків, пов'язаних з втратою особистих даних, і особливої ​​уваги самої Apple до користувальницької безпеки.

Аналітик Бен Баджарін з Creative Strategies звернув увагу на цікаві цифри, згадані на конференції керівниками Apple. За статистикою, користувач розблоковує свій iPhone в середньому 80 разів на день. Причому, 89% всіх власників iPhone і iPad з підтримкою Touch ID використовують саме сканер відбитків пальців для захисту їх гаджетів.

Баджарін ділиться і результатами власних досліджень. На його думку, Touch ID або звичайний цифровий код для захисту особистих даних у iOS-пристроях використовують 85% користувачів.

Для порівняння: кілька років тому користувачі взагалі не «морочилися» з паролями на мобільних пристроях. Складно сказати, що було тому причиною – проста лінь, відсутність надійного захисту або впевненість, що вся інформація і так знаходиться в безпеці або нікому не потрібна.

Час йде, технології розвиваються. Конфіденційних даних в мобільних пристроях зберігається все більше. Та й постійні розмови про стеження за користувачами, що ведеться органами національної безпеки, багатьом не дають спокою. Питання захисту iOS-пристроїв стає все актуальнішим. Тим більше Apple кидає на поліпшення відповідних функцій величезні сили.

Аналітик Бен Баджарін, цитуючи представників Apple, згадує про «безпеку і простоту у використанні» таких функцій. Саме про це говорили на п'ятничному брифінгу інженери з Купертіно.

Так, інші виробники мобільних пристроїв теж намагаються інтегрувати в свої продукти той чи інший вид захисту – сканери відбитків, спеціальні протоколи безпечного пересилання даних. Але до Apple їм ще далеко, у Apple є система.

В останніх моделях iPhone і iPad захист реалізується на декількох рівнях. Починається вона на рівні співпроцесора і технології Secure Enclave і знаходить своє продовження в захисних сертифікатах в самій основі iOS і сенсорі Touch ID. Компанія з Купертіно твердо впевнена: доступ до особистих даних повинен бути тільки у тих, кому вони належать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Поддельщики Apple жалуются на подделки

Китайская компания Xiaomi, которую постоянно подозревают в воровстве технологий Apple, сама столкнулась с подобной проблемой. На своей пресс-конференции концерна в Пекине ген. директор Ли Джун рассказал, что в 2014 году сбыт их внешних батарей Mi Power Bank составили 14,6 миллионов, однако это не составило и половины от того, что ожидали производители. «Что является самой большой […]

Новітні біотатуювання замість переносних пристроїв

В однієї американської компанії Chaotic Moon Studios з'явилася цікава ідея. Розробники запропонували новий погляд на концепцію переносних гаджетів. Вони запропонували з'єднати провідну фарбу з датчиками. Професіонали компанії взялися розробляти біометричні татуювання, що перетворюють бодіарт в більш корисні пристосування, які можуть моніторити стан вашого здоров'я. У порівнянні з розробками Fitbit та інших подібних винаходів, біометричні тату […]

Samsung працює над двома типами складних смартфонів

Компанія Samsung Electronics розробляє два види складних смартфонів, які кардинально різняться між собою. Про це розповів корейський ресурс ETNews. Першим типом такого смартфона-розкладачки є апарат з двома плоскими дисплеями на кожній стороні. Другий тип використовує один гнучкий OLED-дисплей. Очікується, що Samsung спочатку випустить в 2017 році двоекранну розкладачку і подивиться на відгук користувачів. Якщо запуск […]