«ВКонтакте» планує запустити окремий додаток для обміну повідомленнями між користувачами соцмережі влітку 2016 року. Про це повідомляє RSN з посиланням на операційного директора «ВКонтакте» Андрія Рогозова.

«Ми тестуємо. Сподіваємося, до літніх місяців запустимо », – сказав Рогозів. Поки офіційного програми-месенджера для «ВКонтакте» немає. За словами представника соціальної мережі, сервіс буде доступний як для комп'ютерів, так і у вигляді мобільного додатку.

Рогозів зазначив, що в даний час десктопна версія додатка проходить тестування серед співробітників «ВКонтакте». Мессенджер буде доступний і в якості мобільного застосування, і як клієнт для ПК, але не отримає функцію шифрування end-to-end (раніше таку систему ввів WhatsApp).

Торік джерела повідомляли, що «ВКонтакте» працює над новими протоколами шифрування листування і може випустити власний месенджер тоді, коли робота над протоколами завершиться.
Рогозів зазначив, що компанія зацікавлена ​​в тому, щоб зберегти інтеграцію між «ВКонтакте» і окремим месенджером. Користувачі сервісу зможуть швидко перемикатися до профілю, новин та ін.

Аудиторія «Вконтакте» становить 90 млн користувачів в місяць. Приблизно 77% – це мобільна аудиторія, 25% заходять у соцмережу виключно через мобільні пристрої. В даний час мобільна аудиторія «ВКонтакте» складає 71 млн користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

SGNL: перетворить кисть вашої руки на гарнітуру смартфону

Пам’ятаєте часи, коли в дитинстві ви уявляли себе секретними агентами і перемовлялися між собою за допомогою уявних засобів зв’язку? Можна було використовувати для цього який-небудь великий предмет, наприклад, пульт від телевізора. Але найбільшим шиком було мати в арсеналі уявну мініатюрну гарнітуру. Щоб повідомити напарнику важливу інформацію, потрібно було всього лише приставити вказівний палець до вуха. У […]

Внешние аккумуляторы компании Tigo для Вашего iPhone

Нет доступа к розетке? Впереди дальняя дорога, без остановок? Тогда без портативного аккумулятора не обойтись. Что ещё нужно устройству, чтобы завоёвывать отличные оценки пользователей? Правильно, классный дизайн. Tigo UFO – маленький, стильный, лёгкий аккумулятор, как раз то, что нужно. Компания Tigo производит отличные портативные аккумуляторы, по внешнему виду больше напоминающие пудреницу. В наличии огромное количество […]

Apple Watch Sport капітулювали перед наждачкою

Наручні аксесуари схильні до дії сторонніх чинників, у результаті чого на дисплеї можна легко залишити подряпини, потертості або будь-які інші ушкодження. Нещодавно в Мережі ми бачили відео з демонстрацією міцності сапфірового дисплея, яким наділені більш дорогі моделі. На цей раз інший блогер вирішив перевірити стійкість скла Ion-X, використовуваного в спортивних моделях аксесуара. Наскільки воно виявилося […]