Провідний виробник дронів DJI думає не тільки про аматорські відеозйомки, але займається і розробкою професійних безпілотників для кіноіндустрії. Вчора компанія анонсувала дрон DJI Matrice 600, який вражає не тільки своїми розмірами, а й характеристиками.

Вага пристрою коливається від 9 до 9,6 кілограм і залежить від використовуваного типу акумулятора. Стандартна батарея розрахована на 35 хвилин безперервного польоту. Використовуючи посилений акумулятор, можна збільшити час автономної роботи до 40 хвилин.

Незважаючи на свою поважну вагу, DJI Matrice 600 може захопити в політ додаткове відеообладнання. Вантажопідйомність дрона становить 6 кілограм. Правда максимальне навантаження істотно скорочує і час польоту: до 16 і 18 хвилин в залежності від типу батареї.

Інженери зробили ставку саме на використанні свого гаджета в сфері професійного кіно. Використовуючи технологію LightBridge 2, Matrice 600 може транслювати відео в дозволі 1920 х 1080 пікселів і з частотою в 60 кадрів / секунду. Дальність дії такої трансляції – 5 кілометрів. Пікова висота, яку здатний взяти «малюк» – 2 500 метрів, а максимальна швидкість польоту 65 км / год.

Ще одна особливість новинки – повний контроль над переміщенням в просторі. Matrice 600 оснащений відразу трьома GPS-модулями і трьома гіроскопами. Оператор може задати бажану траєкторію польоту і дрон повторить її з точністю до 1 сантиметра. Встановлені датчики стабілізації прекрасно справляються як з різкими поворотами і віражами, так і з потужним потоком вітру, дозволяючи знімати максимально плавну картинку.

Вартість DJI Matrice 600 становить $ 4 599. Камера в комплект не входить, але дрон сумісний з цілим рядом пристроїв від Nikon, Canon, Panasonic, Black Magic, RED, Sony і інших виробників відео обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Протягом доби Шотландія «живилася» виключно від енергії з відновлюваних джерел

Минулої неділі Шотландії вдалося покрити всі електроенергетичні витрати країни за добу виключно за допомогою «зеленої» енергії. Через постійні вітри в регіоні, на півночі Британії активно розвинені спеціальні установки, переробні потоки повітря в електрику. У зв’язку з проходженням над Шотландією великого грозового циклону, супроводжуваного вітрами, турбіни 7 серпня виробили 106% електричної енергії, необхідної для забезпечення всієї […]

Атаки на системи управління сонячними батареями можуть спровокувати збої в енергомережах

Голландський дослідник Віллем Вестерхоф з компанії ITsec повідомив про виявлення 21 уразливості в продукції одного з провідних виробників сонячних батарей. Фахівець вважає, що якщо зловмисники експлуатують ці проблеми, їм вдасться спровокувати в енергомережах ефект доміно, що може привести до відключення електрики в цілій країні (можливо, навіть не однієї). Аналітик назвав свій сценарій атак Horus («Гор» – […]

Hello Again – що означають слова із запрошення на презентацію

Всі ми звикли до того, що, коли Apple розсилає запрошення на свої презентації, на них є певний посил. Цього разу на запрошенні красується напис «Hello Again». Так що ж вона може нам сказати і на що натякнути? А історія за цією фразою є! Не всі користувачі продукції Apple знають історію самої корпорації, але тим не […]