Про плани компанії Apple налагодити виробництво власних автомобілів ми чуємо вже не перший рік. Розмови про проект Titan з географічною прив'язкою до Каліфорнії (США) породжують десятки всіляких концептів. Тим часом, німецьке інтернет видання F.A.Z опублікувало цікаву замітку.

Імовірно один з підрозділів автомобільного майбутнього Apple знаходиться в Берліні. Це повністю засекречений проект над яким працюють близько 15 – 20 чоловік.

Якщо вірити джерелу, весь персонал компанія найняла зі сфери автомобілебудування. Кожен співробітник мав безпосереднє відношення до одного з німецьких концернів, що займаються виробництвом автомобілів на території Німеччини.

F.A.Z ще раз підкреслює, що проект, над яким працює Apple, передбачає випуск технологічного електрокара. На момент запуску автомобіля в серійне виробництво він не отримає інтелектуальної системи автопілота. Вона буде доступна опціонально і лише в наступних версіях авто.

Напередодні компанія уклала договір з промисловим гігантом-виробником автомобілів Magna Steyr, заводи якого переважно розташовані в Австрії. Про терміни виходу першого автомобіля від Apple нічого не відомо, але аналітики вважають, що на проектування власного транспортного засобу у компанії піде не менше чотирьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Pencil в дефіциті, і це зводить з розуму покупців iPad Pro

Новий планшет iPad Pro від компанії Apple вже можна придбати у магазинах, проблем з його поставками поки що немає, однак не все так гладко з аксесуарами до цього планшета. Купуючи великий планшет від Apple вам напевно захочеться докупити ще й Apple Pencil і новий чохол з клавіатурою. Саме ці аксесуари проблематично придбати, та якщо ви […]

Samsung представить Galaxy S7 в кольорі «чорний онікс»

Хто б міг подумати, що звичайний чорний колір, який вважався стандартом для мобільних телефонів ще кілька років тому, в 2016 перетвориться мало не в преміальну модель. Спочатку ми чекали на iPhone в чорному кольорі, а тепер протоптаною стежкою вирішила піти і Samsung. Південнокорейський виробник планує запустити лінійку смартфонів Galaxy S7 в чорному кольорі «Jet Black» […]

Apple заплатить більше $500 млн за порушення патенту університету Вісконсіна

Згідно з інформацією видання Reuters, окружний суддя Вільям Конлі збільшив розмір штрафу, який компанія Apple повинна заплатити за порушення патентів, що належать університету Вісконсіна. Ще в 2015 році суд постановив, що купертінівці порушили патент університету Вісконсіна. В останньому була описана технологія, яка дозволяла поліпшити архітектуру процесора, при цьому зменшивши споживання енергії. За словами представників університету, […]