Ще не встиг вийти iPhone 7, як аналітики вже зазирають у бік наступного року. Прогнози, як і завжди, досить неоднозначні.

Авторитетний аналітик Мін Чи Куо заявляє, що до нового дизайну Apple перейде тільки в наступному році і знову повернеться до скляних панелей. Подібним чином корпорація хоче виділитися серед конкурентів, так як зараз дизайн iPhone 6 практично повністю асимілювався з ринком смартфонів. Практично всі компанії створюють телефони в алюмінієвому корпусі і з пластиковими лініями на задній кришці.

Крім того, як ми вже писали раніше, iPhone отримає дисплей AMOLED в 2017 році. На це вказує угода з Samsung Display на поставку понад 100 мільйонів екранів в розмірі 5,5 дюймів. За словами Мін Чи Куо, такий хід спрямований не тільки на поліпшення якості зображення, але і для полегшення пристроїв.

Справа в тому, що перехід на скло (яке явно важче алюмінію), позначиться на вазі пристрою, але його повинен компенсувати AMOLED, який легше технології LCD, яка використовується в iPhone з 2007 року.

Згідно з негласною стратегією Apple, абсолютно нова версія смартфона повинна з'явитися восени 2016 року. Якщо ж Мін Чи Куо прав, то або корпорація два роки поспіль буде міняти дизайн iPhone, пропустивши «7s», або восени представить щось на кшталт «6ss», що шанувальники навряд чи пробачать після схожого трюку з SE.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глава Microsoft: HoloLens – відмінна платформа для Pokémon GO

Pokémon GO успішно крокує по планеті, а заодно стрімко підвищує вартість акцій Nintendo. Навіть виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла не зміг не визнати привабливості цієї гри. У Pokémon GO і Microsoft є щось спільне: доповнена реальність. Тому не дивно чути від пана Сатья Наделла, що Pokémon GO ніби створена для окулярів HoloLens і підходить для них […]

BlackBerry припиняє виробництво смартфонів

У канадської компанії BlackBerry в останні роки були не найкращі часи в плані продажів смартфонів. Здається, що випуск BlackBerry Priv під управлінням операційної системи Android не допоміг виробнику, тому він вирішив остаточно припинити виробництво смартфонів і піти з мобільного ринку. Президент по світових продажах BlackBerry Карл Візе заявив, що вони зосередять свої зусилля на випуску і […]

Мікросхеми, які кріпляться прямо на шкіру

Останнім часом носима електроніка дуже щільно увійшла в наше життя, а різними датчиками, трекерами і розумними годинниками на зап’ястку вже нікого не здивуєш. Але, можливо, зовсім скоро всі ці гаджети можна буде вважати пережитком минулого. Зустрічайте: мікросхеми-стікери. За новою розробкою стоїть група винахідників на чолі з Кімом Йонгхуном. Мікросхеми можна легко кріпити на практично будь-яку […]