А ви ще скаржитеся на свою маленьку хрущовку.

Мішель і Енді – молода сімейна пара, яка не може дозволити собі покупку великогабаритного житла в мегаполісі. Ціни на квартири в центральній частині Гонконгу кусаються (як і в будь-якому великому місті), залишається вибирати невелике приміщення.

Довелося звернутися до професійних дизайнерів, щоб кожен сантиметр квартири, площа якої дорівнює 28 м², приносив певну користь. Більшість архітекторів просто знизували плечима, коли Мішель говорила про простору кухню і велику ванну, а Енді хотів домашній кінотеатр і тренажерний зал. Лише професіонали з LAAB взялися за такий незвичний проект.

На невеликій площі за допомогою меблів, що трансформуються вдалося вмістити все необхідне. Легким рухом руки робочий стіл перетворюється на кухонну стільницю, під складеним ліжком ховається ванна, а пересувна панель з телевізором легко ховається в стіні.

Доповнили картину розумні гаджети, які вивели зручність керування квартирою на новий рівень. Більшою частиною побутової техніки власники можуть управляти прямо зі свого смартфона.

У квартирі знайшлося місце не тільки для Мішель і Енді, але і для їх чотириногих вихованців. Якщо пара захоче запросити своїх друзів, то зможе провести показ фільму в невеликому кінотеатрі і без проблем залишити всіх бажаючих на ночівлю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Твік з Cydia дозволяє використовувати багатовіконний режим «Split View» на всіх пристроях з iOS 9

Розробник під ніком Maximehip випустив нову програмну, що реалізує на iOS-пристроях режим багатозадачності «Split View». Багатофункціональним рішенням для джейлбрейк-пристроїв можуть скористатися власники будь-яких гаджетів під управлінням iOS 9. Режим багатозадачності Split View дозволяє відкрити другу програму, не закриваючи першу, а також перемикатися між ними за допомогою жесту змахування.  Цей режим доступний тільки на iPad Air […]

Перехідник з Lighting на 3,5 мм названий одним з найгірших винаходів року

Автори порталу Engadget підвели підсумки року, що минає, зібравши в одному списку найгірші пристрої, гаджети та аксесуари, які вийшли в 2016 році. Примітно, що в цьому «анти-топі» знайшлося місце і яблучним продуктам. Одним з головних розчарувань року автори Engadget назвали Samsung Galaxy Note 7. В цілому цікавий апарат приніс своєму виробнику колосальні проблеми і чимало […]

Доля iOS 9 серед Apple-пристроїв досягла 66%

Третього листопада компанія Apple випустила другу бету iOS 9.2 для розробників програмного забезпечення, а відповідно до свіжої статистики з онлайн-магазину App Store, серед мобільних гаджетів компанії доля пристроїв з iOS 9 досягла вже 66%. За швидкістю свого поширення операційна система iOS 9 значно випереджає попередню версію платформи, а саме iOS 8. Так показник кількості користувачів […]