Найбільша кондитерська фірма Roshen, власником якої є президент України Петро Порошенко, повідомила, що від її імені ведеться розсилання електронних листів з небезпечним комп'ютерним вірусом, який загрожує безпеці особистих комп'ютерів.

Хакери застосовують спеціальну програму, в якості своєї електронної адреси дають адресу кондитерської компанії Roshen і розсилають повідомлення, які в собі містять вірус.

Зауважимо, що цей вірус потрапляє в комп'ютер або інший електронний пристрій в тому випадку, якщо користувач навіть просто відкриває повідомлення. За допомогою цього вірусу хакери отримують доступ до всіх даних і інформації, що міститься на комп'ютері, і видаляють їх.

Вперше ця вірусна розсилка сталася 4 квітня, коли кілька партнерів компанії отримали електронні листи, які називалися «Відскановані документи».

На офіційному сайті фірми Roshen вже розміщена інформація, яка застерігає користувачів від відкриття такі повідомлень.

В даний час українська кіберполіція разом з фахівцями Roshen роблять все можливе, щоб ідентифікувати зловмисників або хоча б заблокувати їх роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Прокладки и памперсы в Instagram

Популярность социальной сети Instagram неуклонно растет, не смотря на старания многих разработчиков перетянуть одеяло на себя. На данный момент, сервис абсолютно бесплатен, но мог бы стать хорошим источником заработка – более 150 миллионов пользователей  ежедневно постят там свои фото. И дирекция Instagram решилась на этот шаг. В интервью для The Wall Street Journal, директор по […]

GAMES. GTA: San Andreas – теперь на iOS

   3D-экшену Grand Theft Auto: San Andreas исполнилось уже почти 10 лет. Но он не теряет свой популярности, даже наоборот – приобретает все больше поклонников. Это легко подтверждается выходом игры на новой платформе – iOS. Разумеется, разработкой проекта занималась компания Rockstar Games.    Если говорить о сюжете и игровом мире в целом, он ничуть не […]

Міжнародний маркетплейс репетиторів Preply залучив $ 1,3 млн інвестицій

Міжнародна освітня платформа Preply, про яку ми вже писали раніше, залучила $ 1,3 млн інвестицій в обмін на акції компанії і тепер підготувалася до виходу на нові ринки. У раунді взяли участь європейські венчурні фонди і ангельські інвестори. Очолили seed-раунд інвестори Маріуш Гралевскі (DocPlanner, Польща), Пшемислав Гацек (Grupa Pracuj, Польща) та Артур Коста (Booking.com, 2003-2012 […]