Найбільша кондитерська фірма Roshen, власником якої є президент України Петро Порошенко, повідомила, що від її імені ведеться розсилання електронних листів з небезпечним комп'ютерним вірусом, який загрожує безпеці особистих комп'ютерів.

Хакери застосовують спеціальну програму, в якості своєї електронної адреси дають адресу кондитерської компанії Roshen і розсилають повідомлення, які в собі містять вірус.

Зауважимо, що цей вірус потрапляє в комп'ютер або інший електронний пристрій в тому випадку, якщо користувач навіть просто відкриває повідомлення. За допомогою цього вірусу хакери отримують доступ до всіх даних і інформації, що міститься на комп'ютері, і видаляють їх.

Вперше ця вірусна розсилка сталася 4 квітня, коли кілька партнерів компанії отримали електронні листи, які називалися «Відскановані документи».

На офіційному сайті фірми Roshen вже розміщена інформація, яка застерігає користувачів від відкриття такі повідомлень.

В даний час українська кіберполіція разом з фахівцями Roshen роблять все можливе, щоб ідентифікувати зловмисників або хоча б заблокувати їх роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нові знімки iPhone 7 кажуть про відсутність фізичної кнопки Home

Парад витоків і шпигунських знімків iPhone 7 триває. І, чесно кажучи, ми б не стали публікувати ще одну порцію фотографій нового смартфону, якби не одне «але». Якщо з дизайном iPhone 7 все вже давно зрозуміло, то ось щодо одного елементу конструкції поки ясності немає, і відомості надходять найсуперечливіші. Мова, звичайно, про кнопку Home. Одні джерела […]

Джейлбрейк для Apple TV: останні новини

Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління. Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової […]

Техпідтримка Samsung може віддалено керувати Galaxy S7

Користувачі смартфонів дуже часто не можуть розібратися в якихось його функціях. В цьому мало дивного, адже в останні роки мобільні пристрої «обросли» величезною кількістю різноманітних технічних нововведень, і тим, хто тільки обзавівся новим смартфоном, дуже складно відразу розібратися у всіх нюансах. В Samsung вирішили подбати про таких людей і випустили оновлення фірмового сервісу Samsung+, додавши […]