Найбільша кондитерська фірма Roshen, власником якої є президент України Петро Порошенко, повідомила, що від її імені ведеться розсилання електронних листів з небезпечним комп'ютерним вірусом, який загрожує безпеці особистих комп'ютерів.

Хакери застосовують спеціальну програму, в якості своєї електронної адреси дають адресу кондитерської компанії Roshen і розсилають повідомлення, які в собі містять вірус.

Зауважимо, що цей вірус потрапляє в комп'ютер або інший електронний пристрій в тому випадку, якщо користувач навіть просто відкриває повідомлення. За допомогою цього вірусу хакери отримують доступ до всіх даних і інформації, що міститься на комп'ютері, і видаляють їх.

Вперше ця вірусна розсилка сталася 4 квітня, коли кілька партнерів компанії отримали електронні листи, які називалися «Відскановані документи».

На офіційному сайті фірми Roshen вже розміщена інформація, яка застерігає користувачів від відкриття такі повідомлень.

В даний час українська кіберполіція разом з фахівцями Roshen роблять все можливе, щоб ідентифікувати зловмисників або хоча б заблокувати їх роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple зараз активно шукає працівників для першого в Сінгапурі Apple Store

Apple розмістила вакансію про пошук працівників для своєї нової точки для торгівлі у Сінгапурі, де на даний момент ще немає Apple Store. Про це повідомили журналісти видання Techinasis, які володіють інформацією про плани американської компанії. Зараз Apple шукає близько 14 спеціалістів, які безпосередньо будуть обслуговувати новий магазин. Поки що достовірно невідомо дату офіційного відкриття чудового […]

Новинка для автомобилистов от Apple – CarPlay

   Как известно, популярности iPhone во всем мире можно только позавидовать, но компания Apple не собирается останавливаться на достигнутом. Благодаря богатому функционалу и широкой гамме приложений этот девайс уже давно используется не только в качестве телефона, теперь же область его применения будет еще шире, ведь Apple официально представила собственную систему для автомобилей под названием CarPlay. […]

Працювати на Apple може бути по-справжньому небезпечно

Пов'язати своє життя з компанією, продукція якої затьмарює розум мільйонів, напевно хотіли б багато. Інтригуюча аура і відчуття причетності до створення чогось воістину величного рухає прихильниками бренду з усього світу, які прагнуть потрапити навіть на прості початкові посади. Мабуть, вони не знають, що позитивних моментів в роботі на найдорожчу корпорацію світу може виявитися значно менше. […]