Коли кабель для вашого iPhone прийде в непридатність, а рано чи пізно це трапиться, вам доведеться знайти йому заміну. Ви можете вибрати один з кабелів різних виробників, можете купити оригінальний кабель від Apple, а можете купити китайський кабель, чого ми, звичайно, не рекомендуємо вам робити. Але як бути впевненим в тому, що ви купили саме оригінальний кабель, а не китайську підробку? Ми спробуємо в цьому допомогти.

Думаю, вам не потрібно пояснювати, чому не рекомендується використовувати китайські кабелі для зарядки iPhone. У найкращому разі він сам зламається досить швидко без шкоди для вашого смартфону. У гіршому випадку через економію на аксесуарах ви можете привести в непридатність свій дорогий гаджет.

Зверніть увагу на вартість і упаковку вашого кабелю. На упаковці кабелів сторонніх виробників ви знайдете емблему MFi. Зрозуміло, нічого не заважає використовувати цю ж емблему на упаковках неоригінальних кабелів, і тут в хід йде здоровий глузд. Пам'ятайте, що ви не зможете купити хороший якісний кабель дуже дешево.

Що стосується оригінальних кабелів від Apple, на них обов'язково повинен бути напис «Designed by Apple in California», а також «Assembled in China», «Assembed in Vietnam» або «Indústria Brasileira». Після цього напису на оригінальному кабелі ви знайдете 12-значний серійний номер. Весь цей текст ви знайдете на оригінальному кабелі на відстані близько 18 сантиметрів від USB-коннектора.

Також ви можете перевірити Lightning-коннектор. В першу чергу ви повинні переконатися в тому, що все зроблено досить якісно.

Точно так же ви можете перевірити USB-конектор. Ви зможете зрозуміти, як повинні виглядати якісні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що всередині материнської плати iPhone SE

Про те, що Apple готує «бюджетну версію» iPhone заговорили ще задовго до презентації. Вже за місяць до офіційного березневого анонса профільні ресурси охрестили його iPhone SE і 21 березня компанія представила модель смартфона, до якої ми були психологічно готові. Дизайн повністю запозичений у iPhone 5s з апаратною начинкою флагмана iPhone 6s. Але з чого насправді складається […]

iPhone SE залишається в дефіциті через два місяці після початку продажів

Про те, що iPhone 6s продається трохи гірше iPhone 6, але краще iPhone 5s, керівництво Apple в дуже розмитих формулюваннях раніше пояснило. Але як себе почуває представлений в березні iPhone SE, який увібрав в себе найкраще від iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6s? Якщо вірити термінам доставки в Apple Store, вельми непогано. У всякому разі, […]

Производство автомобилей Apple iCar будет запущено до 2020 года

Согласно информации, которая была опубликована агентством Bloomberg, ссылаясь на проверенные источники, близкие к Apple, купертинская корпорация планирует наладить конвейерное производство собственных автомобилей под названием Apple iCar до 2020 года. Таким образом, «яблочная» компания намерена составить конкуренцию крупнейшим на рынке производителям электромобилей: Tesla и General Motors. Агентство сообщает, что обычно разработка автомобилей занимает у производителя до […]