Вночі в суботу, 16 квітня, на півдні Японії (острів Кюсю) стався другий землетрус магнітудою в 7,3. За останніми даними, щонайменше 31 людина загинула, 2000 отримали поранення, 170 з них серйозні. Як повідомляє агентство Bloomberg, яке принесло руйнування в префектуру Кумамото землетрус змусило Sony зупинити діяльність місцевої фабрики з випуску датчиків зображення для цифрових камер.

Кожен виробник прагне скоротити витрати, а значні складські запаси продукції і комплектуючих – це не тільки «мертвий капітал», а й витрати на їх зберігання і транспортування. На жаль, у логістичної системи, яка передбачає своєчасну поставку комплектуючих без проміжного зберігання на складі, є свій недолік – вона вразлива по відношенню форс-мажорних обставин, як і все в цьому світі.

Через землетрус Sony була змушена залишити випуск камер і евакуювати персонал з заводів компанії. За наявними даними, будівля підприємства сильно не постраждала, але поки складно сказати, коли буде відновлено роботу. Тривалі афтершоки заважають рятувальним діям і збільшують страхи з приводу нових – більш сильних поштовхів.

Епіцентр землетрусу знаходився поруч з містом Кумамото, на глибині 10 км, зазначає Геологічна служба США (USGS).

Датчики зображення Sony зараз використовуються в багатьох смартфонах, включаючи iPhone, тому зупинка фабрики може зробити негативний вплив на діяльність клієнтів компанії. Зараз Sony оцінює збитки від землетрусу.

За словами експертів, у разі потреби Sony може оперативно перенести випуск датчиків зображення з підприємства в Кумамото в інші регіони країни, де у неї теж є підприємства. Стихійне лихо магнітудою 6,5 балів в минулий четвер зруйнувало об'єкти транспортної і енергетичної інфраструктури, викликало схід з рейок швидкісного поїзда, спричинило руйнування будівель і загибель дев'яти осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 7.1 создает проблемную работу Режима модема

От многих пользователей поступают жалобы на частые сбои в режиме работы модема, предоставляющего доступ к интернет сети на гаджетах, под управлением iOS 7.1. В связи с этим, на официальном форуме компании Apple содержится ветка, посвященная данной проблеме, которая насчитывает более 200 негативных комментариев и 20 000 просмотров. В основном пользователи сетуют на то, что после […]

Як виглядає iPhone 7 Plus в двох нових варіантах чорного кольору

Якщо вірити останнім повідомленням інсайдерів, iPhone 7/7 Plus вийде в п’яти кольорах, одним з яких стане чорний. Правда, яким саме буде цей чорний колір, поки точно не відомо. Деякі джерела стверджують, що iPhone 7 вийде в кольорі Space Black, який, по суті, є «дуже темно-сірим». Цей колір добре відомий за попередніми (до iPhone 6) моделями […]

Samsung оголосила про відкриття першого в світі кінозалу з LED-дисплеєм

Компанія Samsung Electronics оголосила, що в корейському кінотеатрі Lotte Cinema World Tower був встановлений перший в світі комерційний LED-дисплей Samsung Cinema Screen. Світлодіодний екран з підтримкою широкого динамічного діапазону HDR забезпечує яскраве і якісне зображення, а завдяки співпраці аудіо-лабораторії Samsung з компанією HARMAN Professional Solutions вдалося домогтися більш реалістичного звуку. «Завдяки високій чіткості, реалістичній передачі […]