Незважаючи на те, що Apple регулярно дивує квартальними звітами, зростаючою капіталізацією і рекордними продажами своїх смартфонів, адміністрацію зовсім не влаштовують темпи збуту iPhone 6s і 6s Plus.

Про плани, пов'язаних зі зниженням виробництва анонсованих у вересні 2015 року флагманів, компанія вперше заговорила ще в січні. Тоді аналітики Apple передбачали різке падіння рівня виручки від продажів смартфонів – рекордна за останні 13 років. Причиною ситуації, що склалася було названо «коливається ринок Китаю».

Вже з другого кварталу 2016 року Apple почне рівномірне коригування рівня виробництва, знизивши його на 30%. Сам же 2016 рік провідні представники IT-індустрії називають вкрай складним для всього ринку смартфонів.

І поки Apple продовжує сповіщати партнерів-поставшиков комплектуючих для iPhone 6s і 6s Plus про необхідність уповільнити темпи випуску, причина може критися зовсім в іншому.

Надивившись на iPhone SE, 1,5 року експлуатуючи 6 / 6s в повністю ідентичному корпусі і з мінімумом змін до функціональності, ми просто чекаємо чергове покоління iPhone з новим дизайном, можливостями і начинкою. Хочеться вірити, що чекати залишилося недовго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Разработка Apple HomeKit MFi: с ноября и до сегодня

Производство устройств для «умного дома», которые должны интегрироваться с HomeKit, по слухам, не могут получить сертификаты от Apple's MFi с ноября, т.е. уже пол года с момента объявления инициативы. По сообщениям Re/code, производитель чипов Broadcom (долговременный поставщик процессоров для программы Apple MFi) уже закончил программное обеспечение для HomeKit-чипов и работает для обеспечения возможности HomeKit работать […]

Apple отримала пов’язані з авто домени

Історія проекту «Титан», який Apple успішно тримає в секреті, поповнилася новими подробицями. У грудні компанія скористалася послугами реєстратора MarkMonitor Inc., який закріпив за Apple 3 домена, пов’язаних з автомобілями: apple.car, apple.cars і apple.auto. Хоча з моменту реєстрації пройшов місяць, домени на даний момент ще не активували. З деякою часткою ймовірності можна припустити, що домени призначаються […]

Як включити зум на Mac

Бувають ситуації, коли навіть Retina-дозволу недостатньо, щоб розглянути дрібні деталі на екрані Mac. Та й зір може підвести. На щастя, в OS X існує продумана опція наближення, про налаштування якої я і розповім. Щоб активувати зум на комп’ютері досить перейти в стандартне меню налаштувань і вибрати пункт Accessibility – він називається Універсальний доступ У ній […]