Незважаючи на те, що Apple регулярно дивує квартальними звітами, зростаючою капіталізацією і рекордними продажами своїх смартфонів, адміністрацію зовсім не влаштовують темпи збуту iPhone 6s і 6s Plus.

Про плани, пов'язаних зі зниженням виробництва анонсованих у вересні 2015 року флагманів, компанія вперше заговорила ще в січні. Тоді аналітики Apple передбачали різке падіння рівня виручки від продажів смартфонів – рекордна за останні 13 років. Причиною ситуації, що склалася було названо «коливається ринок Китаю».

Вже з другого кварталу 2016 року Apple почне рівномірне коригування рівня виробництва, знизивши його на 30%. Сам же 2016 рік провідні представники IT-індустрії називають вкрай складним для всього ринку смартфонів.

І поки Apple продовжує сповіщати партнерів-поставшиков комплектуючих для iPhone 6s і 6s Plus про необхідність уповільнити темпи випуску, причина може критися зовсім в іншому.

Надивившись на iPhone SE, 1,5 року експлуатуючи 6 / 6s в повністю ідентичному корпусі і з мінімумом змін до функціональності, ми просто чекаємо чергове покоління iPhone з новим дизайном, можливостями і начинкою. Хочеться вірити, що чекати залишилося недовго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

На обложке модного журнала Style засветились Apple Watch

На обложке журнала Style за март изображена модель Жиневье Ван Синус. Примечательно, что на этот раз дизайнеры решили одеть ей на руку часы Apple Watch, которые совсем скоро поступят в продажу. До попадания на главную страницу журнала Style, «умные» часы побывали на обложке американского журнала Self и китайского Vogue. Супермодель говорит, что ей, как будто […]

Російська Siri не розпізнає імен

Довгоочікуваний реліз російськомовної Siri в рамках оновлення операційної системи iOS 8.3 викликав багато захоплень, жартів і прикрощів. Віртуальна помічниця вміє багато чого, але деякі бар'єри при взаємодії з вітчизняними користувачами нею все ще не подолані. Наприклад, їй досить складно розпізнавати вимову російських імен. При наборі номера допомогою Siri в більшості випадків все ж доведеться діставати […]

Появились новые подробности об iOS 8

   Владельцы яблочных устройств с нетерпением ожидают, когда выйдет новая версия iOS под номером восемь. Пока же приходится довольствоваться обрывочной информацией. На этот раз стало известно, что в новой версии внимание разработчиков будет сосредоточено на навигационном приложении Maps.    Это приложение будет значительно улучшено. Обновится его дизайн. Линии улиц станут более заметными. Будет улучшена поисковая […]