Краще видалити плеєр з ПК.

Група швидкого реагування на комп'ютерні інциденти США (US Computer Emergency Readiness Team) повідомила, що Apple більше не планує випускати оновлення для системи безпеки Windows-версії плеєра QuickTime. Причиною тому стало виявлення в плеєрі двох серйозних вразливостей. Ця заява послідувала за звітом про виявлену проблему фірми TrendMicro, японо-американського розробника антивірусного ПО.

Обговорювані уразливості – це лазівки, за допомогою яких хакер отримує віддалений доступ до комп'ютера користувача, варто лише завантажити заражений файл з Мережі. За своїм типом вони є уразливими, націленими на переповнення буфера. На даний момент їх ще не використовували у шкідливих цілях, але їх існування не обіцяє користувачам нічого хорошого.

Офіційно Apple поки нічого не заявляла з даного питання, однак представники компанії розповіли TrendMicro, що підтримку QuickTime для Windows вирішено припинити. Пізніше Apple планує опублікувати на своєму сайті офіційне повідомлення для користувачів і детальні інструкції з видалення програми.

Члени Групи швидкого реагування на комп'ютерні інциденти категоричні. Вони закликають власників комп'ютерів на Windows повністю відмовитися від використання плеєра QuickTime на їх ПК. Продукт буде працювати і без підтримки Apple, але піддавати себе зайвый небезпецы не варто. Краще вибрати гідну альтернативу плеєру і превентивно захистити свою комп'ютерну систему від атак зловмисників.
Раніше в цьому році Apple вже відключила веб-плагін QuickTime для Windows, а підтримкою захисту цього програмного продукту для Windows 8 і Windows 10 виробник навіть не займався. До слова, iTunes прекрасно працює і без QuickTime.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запустил тестирование сверхскоростного обмена файлами

Даже наиболее популярные облачные сервисы для обмена пользовательскими файлами огорчают невысокой скоростью передачи данных при скачивании. Apple нашли решение для этой проблемы и предложили к работе пока в тестовом режиме новое приложение под Mac, названное Infinit – по замыслу разработчиков оно предназначается для организации сверхскоростного обмена файлами между пользователями этой операционной системы.   Сравнение параметров […]

Apple визнали найінноваційнішою компанією світу 11-й раз підряд

Компанії, що займаються розробкою високотехнологічних продуктів та засобів комунікації в 2015 році в черговий раз змогли зайняти місця в рейтингу 50 найінноваційніших компаній. Незмінним лідером, починаючи з 2005 року залишаються компанія Apple. Щороку складається рейтинг топ-50 компаній, які вразили світ своїми інноваціями. Опитується понад 1500 топ-менеджерів відносно планів їх корпорацій та оцінок інших гравців ринку. […]

Apple замінює MacBook Pro 2012-2013 року з дефектними батареями на моделі 2015-2016 року

Apple запустила тимчасову програму із заміни 15-дюймових MacBook Pro 2012-2013 на більш нові моделі. Про це повідомляє Macrumors, посилаючись на численні відгуки користувачів. Заміні підлягають лише MacBook Pro середини 2012 – початку 2013 року, випуску. Ємність батареї повинна становити менше 80% до 1000 циклів повної перезарядки. В якості заміни користувачам пропонуються відновлені моделі MacBook Pro з Retina-дисплеєм […]