Дослідники з університету штату Огайо (США) розробили спеціальний дизайн для вишивки, який допоможе наділити звичайний одяг «розумними» характеристиками. Особливий орнамент зможе приймати сигнали як антена, а також дозволить вмонтувати різні сенсори.

Винахідники цікавої вишивки, Джон Волакіс і Асіміна Кіурті, показали, що необов'язково купувати окремі носимі гаджети, які можна буквально «вшити» в одяг.

Вони використали найтонші посріблені нитки і звичайну швейну машину. Завдяки підключеному комп'ютеру із заздалегідь завантаженим макетом малюнка, їм вдалося домогтися максимальної акуратності і точності.

Важливу роль в такій вишивці грає схема – вона повинна бути круговою, для кращого прийому сигналу. Отримана мережа переноситься з точністю до 0,1 мм, а частота сигналу варіюється від 1 до 5 ГГц.

Мікроелектроніка вишивки дозволяє використовувати одяг в якості антени для кращого прийому стільникового зв'язку та інтернету, а також для впровадження чіпів з моніторингу стану здоров'я людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У мережі з’явилися шпигунські знімки нового смартфону Nokia

Звичайно, головним героєм всіляких чуток і витоків на сьогоднішній день є iPhone 8. Але не варто забувати, що в наступному році на ринок повернеться найлегендарніший виробник смартфонів. Йдеться про компанію Nokia, яка, чесно «відсидівши» відведений за контрактом з Microsoft час, виводить на ринок свої нові смартфони. Можна навіть сказати – «перші смартфони», так як ці апарати отримають […]

В Японії створено голографічного домашнього бота

Коли дім наповнений пухнастими улюбленцями, це, звісно ж, дуже здорово. Але що робити, якщо людина бажає, щоб на неї ввечері чекав вдома бойовий робот з аніме, космічний супердесантник Майстер Чіф з Halo або вокалоїд Хатсуне Міку? Це вже досить складне завдання. Звичайно, ви можете придбати собі фігурки кожного з цих персонажів, поставити на поличку і радіти. Але вони […]

Apple відмовляється відшкодовувати гроші за ремонт iPhone з «помилкою 53»

Раніше в цьому місяці Apple подала клопотання в Північний окружний суд Каліфорнії про відхилення позову через «Помилку 53», що перетворює iPhone з сенсором Touch ID в «цеглину». Після релізу програмного виправлення і запуску програми ремонту та заміни пристроїв в Купертіно вважають позовне звернення надлишковим. Нагадаємо, про «помилку 53» стали широко говорити після релізу поновлення iOS 9.2.1. Вона почала […]