Російські правовласники чомусь найчастіше воліють звертатися не до самих «піратів», а до Apple – щоб з ними розбиралася саме вона. Спочатку вони вирішили впливати з її допомогою на Telegram для видалення каналів і ботів з контентом, захищеним авторським правом. Тепер же черга дійшла і до соціальної мережі ВКонтакті.

Пропозицію звернутися до Apple для видалення спільнот у ВКонтакті, які поширюють нелегальні фільми, висловив глава Асоціації «Інтернет-відео» Олексій Бирдін, повідомляє RNS. На його думку, Apple могла б змусити адміністрацію ВКонтакті обмежити доступ до відповідних груп у додатку під загрозою видалення програми з App Store.

Ось тільки в асоціації також вважають, що загрози Apple на адресу ВКонтакті також можуть змусити соціальну мережу взагалі видалити спільноти з нелегальним кіно. Компанія має в своєму розпорядженні можливість видалити додаток зі свого онлайн-магазину, ось тільки на політику сайту вона не має право впливати.

Малоймовірно, що ВКонтакті видалить цей «паблік» на вимогу Apple. Швидше за все, соцмережа просто обмежить доступ до них, тобто зайти в групи з програми користувачі не зможуть, – каже Іван Морозов, експерт в області інформаційної безпеки.

В «Інтернет-відео» ж думають, що задум вдасться втілити в життя, і в подальшому до Apple підключиться Google. Втім, Telegram самостійно блокував бота, який не влаштував правовласників, і навряд чи Apple почне в це вплутуватися.

Раніше Apple вже видаляла додаток ВКонтакті з App Store. Щоб повернути програму в магазин, соціальній мережі довелося видалити з неї розділ «Аудіозаписи», при цьому на сайті він, як і раніше, доступний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple научит iPhone управлять автомобилем

Издание Business Insider сообщает нам об очередном патенте от Apple, которое зарегистрировало Бюро по торговым маркам и патентам США. На этот раз калифорнийская компания получила право на использование технологии, позволяющей управлять автомобилем при помощи смартфона iPhone. В заявке описывается функция, которая позволяет активировать определенные функция автомобиля, используя для этого только смартфон. Если же технологию удастся […]

Apple запатентувала управління пристроями за допомогою жестів в просторі

Черговий патент Apple, можливо, розкриває напрямок, в якому буде розвиватися взаємодія користувачів і «яблучних» гаджетів. Патент описує систему розпізнавання жестів користувача за допомогою лазера. При цьому для визначення місця розташування рук користувача використовується технологія, що вже застосовується в даний час в реальному пристрої. Йдеться про подвійну камеру iPhone 7 Plus, яка вміє розпізнавати «глибину» розташування […]

Японське телебачення почало мовлення в дозволі 8K

Японська телемовна компанія NHK в понеділок почала перші регулярні супутникові трансляції телепрограм у розширенні 8K. Тестовий канал називається “Super Hi-Vision”. Показують на ньому різний контент в уже відносно звичному дозволі 4K, а також в більш високому 8K (7680 на 4320 пікселів). Картинка 8K містить вчетверо більше точок, ніж 4K і в 16 разів більше, ніж стандартне […]