Російські правовласники чомусь найчастіше воліють звертатися не до самих «піратів», а до Apple – щоб з ними розбиралася саме вона. Спочатку вони вирішили впливати з її допомогою на Telegram для видалення каналів і ботів з контентом, захищеним авторським правом. Тепер же черга дійшла і до соціальної мережі ВКонтакті.

Пропозицію звернутися до Apple для видалення спільнот у ВКонтакті, які поширюють нелегальні фільми, висловив глава Асоціації «Інтернет-відео» Олексій Бирдін, повідомляє RNS. На його думку, Apple могла б змусити адміністрацію ВКонтакті обмежити доступ до відповідних груп у додатку під загрозою видалення програми з App Store.

Ось тільки в асоціації також вважають, що загрози Apple на адресу ВКонтакті також можуть змусити соціальну мережу взагалі видалити спільноти з нелегальним кіно. Компанія має в своєму розпорядженні можливість видалити додаток зі свого онлайн-магазину, ось тільки на політику сайту вона не має право впливати.

Малоймовірно, що ВКонтакті видалить цей «паблік» на вимогу Apple. Швидше за все, соцмережа просто обмежить доступ до них, тобто зайти в групи з програми користувачі не зможуть, – каже Іван Морозов, експерт в області інформаційної безпеки.

В «Інтернет-відео» ж думають, що задум вдасться втілити в життя, і в подальшому до Apple підключиться Google. Втім, Telegram самостійно блокував бота, який не влаштував правовласників, і навряд чи Apple почне в це вплутуватися.

Раніше Apple вже видаляла додаток ВКонтакті з App Store. Щоб повернути програму в магазин, соціальній мережі довелося видалити з неї розділ «Аудіозаписи», при цьому на сайті він, як і раніше, доступний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Якісне фото металевої кришки iPhone 7 вказує на новий модуль камери

Чим ближче до анонсу iPhone 7, тим більше витоків і чуток з’являється в Мережі. Велика частина з них вказує на те, що масштабних оновлень дизайну очікувати не варто. Чи не суперечить їм і нова порція даних. На фотографії до статті нібито відображена кришка смартфона Apple нового покоління. Звертає на себе увагу великий отвір для модуля […]

Поставщики чипов для Apple Watch готовы к наращиванию производства

Состоявшаяся в сентябре текущего года презентация Apple оставила у пользователей по всему миру один глобальный вопрос: когда же мы сможем вживую насладиться умными часами от компании из Купертино? Последние данные подтверждают, что поставщики комплектующих «держат руку на пульсе» и полностью готовы к предстоящему году. Со ссылкой на компетентные источники отрасли DigiTimes сообщает, что поставщики Apple […]

Хакери вимагають від творців «Ігри престолів» 6 мільйонів доларів в біткоїнах

Кілька днів тому інтернет-спільноту сколихнула інформація про те, що невідома група хакерів зуміла викрасти у телеканалу HBO величезну кількість конфіденційної інформації, включаючи серії телесеріалу «Гра престолів», що ще не вийшли в ефір, сценарії нових серій, особисту переписку віце-президента телеканалу та інші досить чутливі матеріали. Як виявилося, хакери провернули цю непросту операцію не заради розваги, а […]