За статистикою, найчастіше звернення в сервісний центр стосується розбитих екранів смартфонів і планшетів. Оглядачі PhoneArena підрахували, у скільки обійдеться заміна дисплея власникам iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, LG G5 і HTC 10.

Вартість офіційного ремонту дисплея багато в чому відповідає специфікаціям пристрою, і якщо вже на те пішло, коштує не так вже й дорого. У будь-якому випадку, це краще, ніж замовити екран на eBay або звернутися в найближчу майстерню. По-перше, такі екрани часто відрізняються від оригінальних. По-друге, Samsung є монопольним постачальником AMOLED-панелей для своїх пристроїв. Тому на eBay з'являються цікаві LCD-екрани для Galaxy S7, ціна яких практично дорівнює вартості офіційної заміни.

Виробники також повідомили, скільки часу займає ремонт – доставка смартфона в сервіс, діагностика, заміна і відправка назад. У Samsung в середньому вийшло близько 10 днів з урахуванням двох днів на доставку туди і назад. Apple може замінити дисплей в найближчому Apple Store протягом одного робочого дня, якщо клієнт завчасно записався онлайн. У LG на заміну екрану LG G5 піде 5-7 робочих днів, у HTC – 7-10 днів.

Найдорожче обійдеться ремонт Galaxy S7 edge. Спостерігачі пояснюють це наявністю у смартфона вигнутого дисплея Super AMOLED з роздільною здатністю Quad HD і пластиковою підкладкою. Компанія відновлює захист від попадання води і пилу всередину корпусу стандарту IP68.

Вартість заміни екрану в HTC 10 здається високою, але не варто забувати, що ще навіть не почалися поставки смартфона, який оснащується Super LCD 5-панеллю останнього покоління. В HTC підкреслили, що вказують максимально можливу суму. Більш того, гарантія UH OH Protection дає можливість одної безкоштовної заміни або ремонту дисплея при пошкодженні водою в перший рік використання.

Apple вказує непогану вартість заміни LCD-дисплея з підтримкою технології 3D Touch. Складно навіть уявити, скільки це буде коштувати, коли компанія перейде на AMOLED-панелі. Краща пропозиція надійшла від LG з ціною від $ 70-100 в залежності від пошкодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple буде вирощувати ліс в Китаї

Днями китайське новинне агентство «Сіньхуа» дізналося про те, що Apple інвестувала значні кошти в створення лісових угідь на території Китаю, за допомогою яких компанія розраховує покрити свої потреби в матеріалах для упаковки готових продуктів. Джерела не повідомляють суму інвестицій, однак зараз відом, що в рамках цього проекту купертінівці спільно з китайськими партнерами планують висадити дерева […]

В обновлении iOS 7.0.3 от Apple будет исправлена работа iMessage

    Компания Apple работает над новым обновлением своей операционной системы: в скором времени появится iOS 7.0.3.     Основная задача разработчиков Apple – исправить неполадки, обнаруженные в предыдущей версии iOS 7.0.2. В частности, у многих владельцев гаджетов возникли проблемы с использованием мессенджера iMessage: после отправки сообщений пользователи раз за разом получают информация о неудавшейся […]

Інтелект суперкомп’ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями

Останнім часом суперкомп’ютери на основі штучного інтелекту впроваджують у все більшу кількість речей. Ось і фахівці компанії IBM разом зі своїми колегами з BMW почали працювати над впровадженням ШІ Watson в самоуправляючі автомобілі з метою збільшення безпеки руху. Алгоритми на основі IBM Watson буде використовувати авто наступного покоління від BMW під назвою BMW i8. Він […]