Днями компанія Microsoft представила спеціальний додаток, яке вміє визначати, що зображено на фотографії. Для цього користувачеві потрібно просто завантажити свій знімок на сайті www.captionbot.ai, а все інше зробить сервіс.

Правда, далеко не завжди новій програмі вдається правильно визначити суть фотографії. Саме тому в соціальних мережах з'явилися тисячі скріншотів з помилковими смішними припущеннями CaptionBot-а щодо змісту того чи іншого знімка.

"Мені здається, це машина, припаркована біля вантажівки", – вважає програма.

Забавно, але CaptionBot навіть не зміг визначити логотип компанії Microsoft. "Я точно не впевнений, але мені здається, що на зображенні два жирафа за огорожею", – заявив бот.

Персонажа легендарної гри Crash Bandicoot програма прийняла за помаранчеву вазу.

Як з'ясувалося, CaptionBot вміє навіть ображати користувачів. Швидше за все, це було зроблено випадково, але бот назвав лежачого на траві чоловіка коровою

Тут коментарі зайві. "Я не впевнений, але мені здається, що тут зображено чоловіка, який чистить зуби"

Іноді у програми бувають зовсім дивні припущення. "Я не впевнений, але мені здається, що на зображенні торт у формі поїзда"

До жирафам у нового сервісу, мабуть, особлива любов. "Я не впевнений, але мені здається, що це схоже на двох жирафів біля дерева"

"Я думаю, тут зображений чоловік в костюмі і краватці, який стоїть посеред кімнати. Його вираз обличчя схоже на цей смайлик"

Нагадаємо, компанія Microsoft вже випускала кілька подібних додатків в рамках програми з вивчення штучного інтелекту. У лютому нинішнього року інтернет підкорив онлайновий сервіс, що визначає породу собаки по фотографіі.в 2015 року компанія кілька разів "підірвала" інтернет, представивши інструменти для визначення віку і емоцій людини по фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У iOS 10 виявлена ​​серйозна проблема безпеки

Недоліків у iOS 10, безумовно, вистачає, але один з них, як виявилося, пов’язаний з безпекою і носить критичний характер. Нова версія мобільної операційної системи Apple використовує новий механізм шифрування паролів резервної копії iTunes, який досить вразливий і може бути легко зламаний, повідомили в компанії Elcomsoft. Зашифровані паролями копії пристроїв в iTunes на Mac або ПК […]

Apple хоче перетворити iPod в годинник

Плеєри iPod вже давно знаходяться десь на задвірках продуктових лінійок Apple, а всілякі авторитетні експерти з року в рік пророкують припинення їх виробництва. Проте, випуск плеєрів припиняється, і, можливо, Apple знайде нові шляхи розвитку цих пристроїв. Якщо з iPod touch все більш-менш зрозуміло – цей плеєр став як би міні-планшетом і все ще має своїх […]

Apple може відстежити, з ким спілкуються користувачі iMessage

Компанія Apple позиціонує iMessage, як досить захищене рішення, яке повинно допомогти власникам яблучних пристроїв спілкуватися між собою. Однак, якщо вірити авторам видання The Intercept, у цього месенджера є досить вагомий недолік. Журналісти повідомляють, що компанія Apple може відстежувати, з ким спілкуються ті чи інші користувачі. Це відбувається в момент відправки нового повідомлення. iMessage автоматично перевіряє […]