Світова серія змагань на квадрокоптерах починає збирати велику армію прихильників. У багатьох країнах формуються спільноти уболівальників і фанатів. Спорту, якого не існувало ще пару років назад, пророкують велике майбутнє і конкуренцію з NASCAR і Формулою 1.

Організаторам вдалося залучити інвесторів і фінансово зацікавити команди-учасниці. Наступним кроком стане вихід на телеекрани.
Уже в серпні нинішнього року спортивний американський канал ESPN почне прямі трансляції з усіх подій світової серії гонок на Дрон. Глядачі зможуть побачити тестовий «заліт», кваліфікацію, саму гонку і прес-конференцію з переможцями. Все в кращих традиціях трансляцій формули 1.

Для більшої видовищності під час змагань будуть вмикати включення з камер, встановлених на квадрокоптерах. У майбутньому організатори трансляцій планують використовувати 360-градусні камери і спеціальний відео-потік для перегляду в VR-гарнітури.

Якщо додати до цього прийдешні змагання Roborace, можна з упевненістю стверджувати, що зараз ми спостерігаємо новий виток еволюції спорту. Зароджується щось середнє між кібер-змаганнями і реальними спортивними подіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як не засмічувати медіатеку Apple Music піснями з плейлистів

Для багатьох власна медіатека – це святиня, де кожній пісні відведено своє місце, а кожен артист пройшов жорсткий огляд. Особливо актуально це в сфері появи Apple Music – тепер медіатека завжди з тобою і тримати її в неохайному стані зовсім не хочеться. Але в Купертіно до останнього не хотіли полегшити життя користувачам. Справа в тому, […]

GAMES. Кухонная лихорадка: по ту сторону барной стойки

Кто из нас не мечтал об открытии собственной кофейни? А кто мечтал о том, чтобы открыть сразу пиццерию, пекарню, фастфуд-кафе и рыбный ресторан? Такая возможность предоставляется игрокам «Кухонной лихорадки» – не очень нового, но очень крутого приложения в App Store. Перед пользователем – небольшой городок, требующий превращения его в процветающий мегаполис посредством открытия многочисленных ресторанов. […]

Дизайнер представив концепт 3D-принтера Apple

Минулого тижня в базі даних Бюро патентів і торгових марок США знайшлася заявка на патент, яку подала Apple весною минулого року. В заявці описується пристрій, який здатен здійснювати тривимірний друк забарвлених кольорових моделей. Фахівці  компанії спроектували пристрій таким чином, що тривимірні об'єкти стає цілком реально друкувати і фарбувати за допомогою одного і того же пристрою, […]