Перед запуском виробництва оновленої лінійки продукції Apple укладає ряд договорів з провідними виробниками комплектуючих. Вчора компанія затвердила поставки комплектуючих для другого покоління смарт-годиннків Apple Watch, а сьогодні стало відомо про плани бренду по переходу на OLED-екрани.

Ресурс The Korea Herald опублікував повідомлення про початок партнерства між Apple і Samsung, пов'язаному з випуском OLED-дисплеїв для чергового оновлення iPhone.

Угода між найбільшими IT-корпораціями оцінена в $ 2,59 млрд і ця сума – запорука того, що вже в 2017 році Samsung забезпечить Apple 100 мільйонами OLED-екранів діагоналлю 5,5 дюйма.

Зі свого боку Samsung також підготувалася до такого значного і відповідального замовлення, інвестувавши $ 7,47 млрд у обладнання для виробництва і розвиток технології OLED. Серед потенційних постачальників однієї з найголовніших складових смартфона значаться LD, AU Optronics і Japan Display. З ким саме компанія вирішить почати щільне співробітництво поки невідомо.

Орієнтовна дата виходу на ринок перших iPhone, оснащених OLED-екраном, – кінець 2017 року. Поки ж Apple стурбована питанням продуктивності ключових постачальників: специфіка виробництва OLED-дисплеїв відрізняється більш високою трудомісткістю в порівнянні з традиційними LCD підкладками. І головне завдання компанії – забезпечити безперервні поставки екранів для майбутніх iPhone.

Хоча штучний дефіцит нерідко ставав одним з ключових маркетингових важелів Apple. Хочеш iPhone? Будь готовий почекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iWatch попадут на прилавки осенью

Известно, что новые часы iWatch в продажу поступят не ранее третьего квартала текущего года. Одновременно тремя различными компаниями производились поставки яблочной компании образцов гибких материнских плат, в дальнейшем использованных в iWatch. Поставки гибких плат осуществлялись компаниями Flexium Interconnect, Career Technology, а также Zhen Ding Technology Holdings. С учетом увеличивающегося числа информации об iWatch известно, что […]

Як iPhone може врятувати ваше життя

Багато власників iPhone навіть не підозрюють, що на їх пристроях є додаток «Здоров’я», яке Apple випустила не тільки для підрахунку кроків і любителів кожен день ходити в спортивний зал. Цей інструмент перетворює смартфон в справжню медичну карту – так, ту саму, що лежить у вашій районній поліклініці. Тільки ось користі від неї може бути набагато […]

На Android запустили Counter-Strike 1.6

У культовий командний шутер 2000-них тепер можна грати на смартфоні.  Розробник Алібек Омаров, який вже має досвід портування старих ігор на мобільні пристрої, переніс хіт 13-річної давності на сучасні смартфони і планшети. Автору довелося розробити спеціальний інтерфейс для управління на сенсорному екрані. У підсумку вийшло більш-менш нормальний додаток. Сумніваюся, що подібне рішення буде користуватися великим інтересом. Фанати […]