Про плани реалізувати сумісність своїх «розумних годинників» Galaxy Gear S2 з операційною системою iOS компанія Samsung заявила ще на початку року. Але від анонса до реалізації іноді проходить вічність. Нарешті, розробники зважилися і випустили додаток Gear Manager, який служить зв'язком між південнокорейським гаджетом і iPhone.

Ось тільки офіційного додатка поки так і не вийшло. Замість нього користувачеві доступний інсталяційний IPA-файл, завантажити який зможуть виключно користувачі з пристроями, які пройшли процедуру джейлбрейка.

Затримка з офіційним виходом програми в магазин App Store викликана дуже напруженими відносинами між компаніями Apple і Samsung.

Для установки Gear Manager необхідно завантажити IPA-файл і встановити його на iPhone (з iPad програма не сумісна), після чого виконати налаштування по зв'язці смарт-годинника Galaxy Gear S2 і смартфона.

Примітка: Редакція не несе відповідальності за установку додатків, опублікованих не в офіційному магазині App Store. Все, що ви робите – ви робите на свій страх і ризик.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китайцы отказались от техники Apple

Теперь чиновники поднебесной будут обходиться без продуктов Apple. Китайские власти запретили использование продукции яблочной компании государственным и муниципальным служащим. Что же качается простого населения, то его данный запрет не касается. Запретили практически всю техника Apple, начиная от портативных устройств и заканчивая ноутбуками и десктопами. Исключением являются только iPhone, и то временно. Причиной данного запрета является […]

Apple продовжила програму ремонту «макбуків» з дефектними відеокартами

Спалахнув в жовтні 2013 року скандал навколо глюків дискретних відеокарт AMD в MacBook Pro вирулив до свого логічного фіналу тільки в лютому 2015 року – тоді Apple запустила програму безкоштовного ремонту 15- і 17-дюймових «Прошек», проданих в період з лютого 2011 по лютий 2013. Приводом скористатися такою програмою вважалися «спотворення або відсутність картинки на екрані, […]

У Samsung не заладилося. Прибуток компанії звалився до 40%

Слабкий попит на смартфони і мобільні дисплеї скоротив чистий прибуток південнокорейського гіганта за останній квартал на 40%. Більше того, Samsung, як, втім, і Apple, не розраховує на значне покращення ситуації в нинішньому році. Незважаючи на те, що виручка компанії за IV квартал склала 45,5 $ млрд., що лише на 1% більше, ніж минулорічний показник, а операційний прибуток […]