Минув тиждень з запуску iPhone SE на індійському ринку, але не можна сказати, що народ кинувся в магазини за новинкою. Причина в вартості гаджета, його ціна в 39 тис. Рупій (приблизно $ 585) відлякала індійських покупців.

У цій ситуації Apple вирішила піти ва-банк. Щоб активізувати продажі iPhone SE, iPhone 6 і 6s, виробник пропонує продавати їх в розстрочку. За умовами акції, вартість розбивається на 24 рівних платежу (тобто, це розстрочка на 2 роки). Так, iPhone SE на 16 ГБ обійдеться споживачам в 999 рупій ($ 15) на місяць. Вартість молодших моделей iPhone 6 і 6s складе 1199 ($ ​​18) і 1399 ($ ​​21) рупій на місяць відповідно.

Рекламу акції публікують поруч з рекламою iPhone SE в багатьох місцевих друкованих виданнях.


Головний нюанс: пропозиція про розстрочку Apple робить тільки корпоративним клієнтам в Індії. Для обговорення деталей угоди представникам компаній потрібно безпосередньо зв'язуватися з виробником. До цього на подібних умовах Apple пропонувала індійським корпораціям iPad.

На індійський ринок компанія з Купертіно покладає великі надії. Попит на iPhone SE – це справа принципу для Apple. Адже мета виробника – відвоювати за допомогою новинки частку на ринку недорогих смартфонів. В Індії зараз великою популярністю користуються місцеві гаджети від Intex і Micromax, а також доступні Android-смартфони Samsung.

За статистикою, індійські користувачі в середньому оновлюють свої смартфони раз в 8 місяців. А 2-річна розстрочка ще й покликана «прив'язати» їх до вибраного гаджету на більш тривалий термін. (А там і звичка може зіграти свою роль, перетворивши випадкового користувача в лояльного споживача.)

З урахуванням того, який фурор iPhone SE справив в Китаї, в Apple розраховують на подібну реакцію і в Індії. Але ціна в $ 585 виявилася високою для місцевих покупців. Хоча інтерес до нового 4-дюймовому iPhone був досить великий. Після презентації смартфона зростання трафіку на сайті Apple India склав 160%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Следующий iPhone получит изогнутый дисплей и лишится кнопки Home

Согласно последним патентам, которые регистрирует американское бюро по торговым маркам и патентам, новый iPhone может получить изогнутый дисплей (такой же, как и у LG G Flex). Ранее купертинская корпорация успешно получила патент, который предоставляет возможность выпускать устройства с изогнутыми дисплеями. Это позволит значительно сократить процент брака. Несколько дней назад Apple получила еще один патент – […]

Правительство Поднебесной исключило продукцию Apple из списка государственных закупок

Согласно информации, которая была опубликована на официальном сайте китайского правительства, исключены из списка госзакупок такие компании, как Apple, Cisco, Intel, Citrix и McAfee. Вместо товаров вышеупомянутых компанией будет использоваться электроника национальных производителей. Всего было отказано в работе более, чем 5000 компаний. Следует сказать, что Китай отказался от работы также со многими национальными производителями электроники из-за […]

iPhone 6 отправляется с задержкой

Презентация Apple новых смартфонов вызывала огромный ажиотаж со стороны покупателей, оформивших рекордное количество предварительных заказов на гаджеты (по заявлению официальных лиц, объем предзаказов стал рекордным за все время выпуска смартфонов). Это привело к определенной накладке с отправкой iPhone 6 plus, ожидать которые придется, по информации агентства Reuters, 3-4 недели. Вместе с этим американские мобильные операторы […]