Низка подій навколо гучної справи по взлому iPhone 5c терориста, причетного до сумних подій в Сан-Бернардіно теракту, аж до сьогоднішнього дня вказувала на те, що над взломом смартфона працювала ізраїльська компанія Cellebrite.

Якщо вірити чуткам, то компанія повинна була отримати близько $ 15 000 в разі успішного взлому смартфона. Опублікований The Washington Post звіт запевняє, що ФБР самостійно уклало договір з незалежною групою професійних хакерів, які не входять до складу будь-якої офіційної компанії.

Завдання зломщиків полягало в пошуку уразливості, яке дозволило б обійти захист даних смартфона при багаторазовому введенні неправильного пін-коду, що складається з чотирьох цифр. Після того, як хакери вирішили питання з обнуленням пам'яті, був запущений скрипт, автоматично підбирає всілякі комбінації.

За словами TWP, хакери, до яких звернулося ФБР, часто користуються своїм становищем скритності, а виявлені в мобільних пристроях уразливості продають безпосередньо уряду США.

ФБР не поспішає оголошувати отримані дані і не коментує ситуацію. Компанія Apple на початку розгляду була налаштована дуже войовниче і вимагала від ФБР розкриття спосібу обходу захисту своїх смартфонів. Зараз же виробник відклав всі можливі позови, а конфлікт перейшов в пасивну стадію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Xiaomi розробляє свою систему штучного інтелекту

Глава Xiaomi Лей Цзюнь, заявив, що однією з важливих цілей компанії на 2017 рік стане створення власного штучного інтелекту. Для створення і розробки свого ШІ, в Xiaomi вже створили окрему лабораторію, яка і працює над розробкою штучного інтелекту. У найближчому майбутньому Xiaomi розповість про нові продукти зі ШІ і навіть покаже перші працюючі результати. Лей Цзюнь вважає, […]

Apple випустить нові додатки для Android

У листопаді минулого року сервіс потокової музики Apple Music став доступний на Andorid. Як зазначив глава компанії Тім Кук, це було “промацуванням грунту” і спробою оцінити перспективи запуску фірмових сервісів на інших платформах. Отже, в найближчому майбутньому в Google Play можуть з’явитися нові додатки від Apple. Наступними після Apple Music можуть стати онлайн-магазин iTunes і […]

Вченим з Гарварду вдалося отримати металевий водень

У 1935 році вчені Юджин Вігнер та Белл Хантінгтон передбачили можливість переведення водню в металевий стан під впливом величезного тиску – 250 тисяч атмосфер. Трохи пізніше ця точка зору була переглянута, фахівці підвищили оцінку тиску, який потрібен для фазового переходу. Весь цей час умови переходу вважалися досяжними, і вчені намагалися «взяти планку», необхідну для переходу водню […]