Нова незадокументована фішка від Apple.
Йдеться про можливість потай зберігати фото, захистивши їх паролем. Фішка з'явилася в iOS 9.3, працює на iPhone, iPad і iPod touch.
Кому це потрібно: всім, хто зберігає на iPhone і iPad конфіденційні фото, але не забороняє доступ до пристрою дружині або дітям.

У додатку Фото відбулися незначні зміни, потрібну нам функцію туди не додали. Для зберігання приватних фото використовуватимемо Нотатки.

Слід перейти в Настройки -> Нотатки і змінити деякі параметри. Найголовніше – відключити опцію Збереження медіа в фото, щоб наша затія мала сенс.

Тут же в розділі Пароль слід вказати код, яким будуть захищені замітки і дозволити або не дозволити розблокування датчиком Touch ID.

Багато користувачів iOS 9.3 скаржаться, що при установці пароля на нотатки видно перший рядок з даними. Не варто починати конфіденційну замітку з пароля або секретного слова. Введіть назву або просто пропустіть першу сходинку.

Як ставити пароль на фотографії в iOS

Робимо наступне, коли хочемо зберегти фото з запароленим захистом:

1. Створюємо новий допис, натискаємо "+" для додавання даних і вибираємо Фото;
2. Натискаємо Зробити знімок або відео, робимо секретний знімок;
3. У меню Поділитися вказуємо Заблокувати замітку;
4. Після введення пароля натискаємо на замок в правому верхньому куті.


Тепер наше секретне фото зберігається в замітці. Для доступу до неї необхідно ввести встановлений пароль або розблокувати її через Touch ID. Фото із замітки завжди можна зберегти в галерею або в будь-який сумісний додаток через кнопку Поділитися.

На жаль, запаролену замітку можна запросто видалити без введення коду, але це – косяк Apple.

Чи не найочевидніший і зручний спосіб приховати певні знімки? Так. Але зате мало хто додумається шукати фотографії на пристрої за допомогою програми Нотатки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Прощай, Slide to unlock: огляд екрану блокування iOS 10

13 вересня Apple випустила «найбільший реліз найдосконалішої в світі мобільної операційної системи» – iOS 10. Нова ОС відрізняється оновленим додатком «Повідомлення», поліпшеним Пунктом управління з окремим розділом, присвяченим відтворенню музики, редизайном додатків «Карти», «Фото», Apple Music і «Новини», поліпшеними засобами управління Фотобібліотеки. Серйозній переробці в новій платформі піддався екран блокування. Візуальні зміни на екрані блокування […]

При установці iOS 10 beta 1 користувачі зіткнулися з проблемами

Бета-версії iOS часом приховують в собі неприємні сюрпризи. Один з них виявився при установці першої бета-версії iOS 10. Користувачі, які встановили «десятку» і спробували відновити свої дані з резервної копії, отримали «помилку 14», в результаті якої відновлення виявилося неможливим. З одного боку, для тестування можна користуватися «чистою» iOS 10, з іншого – без відновлення своїх […]

Apple повністю розпродала більшість моделей ремінців для Apple Watch

Apple розпродала багато моделей змінних ремінців і браслетів для «розумних» годинників Apple Watch, свідчать дані в офіційному інтернет-магазині компанії. В даний момент статус «розпродано» отримали більшість варіантів аксесуарів, різних розмірів і матеріалів виготовлення. З чим пов’язана така ситуація, поки невідомо, в Apple відмовилися прокоментувати ситуацію. Спостерігачі висловлюють думку, що зникнення з асортименту багатьох ремінців пов’язано […]