На на щорічній конференції F8, яку проводить Facebook, Марк Цукерберг розповів про майбутнє Фейсбук і представив нові інструменти для роботи з соцмережею.

Перш, ніж говорити про безпосередньо анонси F8, нагадаємо, що з 12 квітня Facebook відкрив всім доступ до Instant Articles – інструменту, який дає можливість верстати статті відразу в оболонці соцмережі. В такому випадку користувачеві не потрібно переходити на сторонній сайт, щоб прочитати матеріал.

А тепер до конференції.

Боти в Facebook Messenger

Те, про що говорили вже кілька місяців, нарешті стало реальністю – в Facebook Messenger з'явилися боти. Соцмережа представила платформу Messenger Platform, яка додає ще один шлях спілкування з клієнтом без потреби завантажувати додаток. По суті це набір інструментів, який дозволяє вести діалог не тільки з допомогою текстових повідомлень, а й інших блоків з інформацією. Це не буде спілкування з ботом, а зі співробітником. Просто у нього з'явиться більше можливостей надати потрібну інформацію. Наприклад, директор по роботі з месенджером Девід Маркус показав, як можна купити кеди за допомогою нової платформи.

Крім того, Messenger Platform відкриває можливості для створення власних ботів. Для цього соцмережа представила Wit.ai Bot Engine – інструмент для створення «електронних помічників». Великі компанії вже скористалися ним і представили перших спамерських пошукових роботів.

З огляду на новизну цього продукту, соцмережа орієнтується на розширення його можливостей. Нагадаємо, Facebook Live – це пряма трансляція відео відразу в соцмережі (конкурент Periscope). Для того, щоб спростити доступ до Стрім, в додатку Fb з'явиться окрема вкладка, де можна буде глянути на «включення» від друзів, знайомих і, звичайно ж, зірок.

Крім того, Цукерберг оголосив, що компанія відкрила Live API для розробників, а значить тепер стрім зображення можна буде дивитись з будь-якої камери. Акцент робився на дронах, так як Facebook «запартнерився» з DJI – одним з найбільших розробників літаючих дронів.

Новий спосіб логіна

Facebook нарешті дозволив логінитися за допомогою номера телефону. Правда, поки тільки розробникам. Але в майбутньому планується інтегрувати цю можливість в усі платформи. Сама процедура доступу нагадує двухфактурну верифікацію – ти вводиш номер, а у відповідь тобі приходить код, який потрібно підтвердити в формі, яка з'явиться на сайті.

Тепер розробники можуть додати до себе в доповнення не тільки логін через фейсбук і імейл, але і через номер телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що буде, якщо підключити до нового MacBook Pro відразу чотири зарядки

У новому MacBook Pro компанія Apple пішла на «революційні» зміни, відмовившись від звичного користувачам порту для зарядки MagSafe. Тепер зарядний пристрій можна підключати до будь-якого з чотирьох доступних портів USB-C. Нововведення викликало неоднозначну реакцію користувачів, але немає сумнівів, що скоро таке рішення стане звичним, і його втілять в своїх пристроях й інші виробники. Ну, а поки […]

Porsche також будуть розробляти електромобілі

На тлі новин про розробки власного електромобіля Apple iCar дуже інтригуюче виглядає анонс від автовиробника Porsche. Німецький автогігант вирішив пустити в серію електромобіль Mission E, презентація якого відбулася на автовиставці у Франкфурті у вересні в якості концепт-кара. У Porsche запевняють, що електричний автомобіль зможе досягати швидкості 100 кілометрів на годину менш ніж за 3,5 секунди. […]

iPhone з висувною клавіатурою

З моменту виходу в світ нових моделей iPhone 6s / 6s Plus пройшло вже більше двох місяців, а отже дизайнерам з широкою фантазією пора приступати до створення проектів наступного покоління яблучних смартфонів. Один з кращих варіантів першої хвилі дизайнів такого пристрою запропонувало німецьке видання Curved.de. Ймовірно, представлений на рендері iPhone 6k міг би зайняти одну […]