На на щорічній конференції F8, яку проводить Facebook, Марк Цукерберг розповів про майбутнє Фейсбук і представив нові інструменти для роботи з соцмережею.

Перш, ніж говорити про безпосередньо анонси F8, нагадаємо, що з 12 квітня Facebook відкрив всім доступ до Instant Articles – інструменту, який дає можливість верстати статті відразу в оболонці соцмережі. В такому випадку користувачеві не потрібно переходити на сторонній сайт, щоб прочитати матеріал.

А тепер до конференції.

Боти в Facebook Messenger

Те, про що говорили вже кілька місяців, нарешті стало реальністю – в Facebook Messenger з'явилися боти. Соцмережа представила платформу Messenger Platform, яка додає ще один шлях спілкування з клієнтом без потреби завантажувати додаток. По суті це набір інструментів, який дозволяє вести діалог не тільки з допомогою текстових повідомлень, а й інших блоків з інформацією. Це не буде спілкування з ботом, а зі співробітником. Просто у нього з'явиться більше можливостей надати потрібну інформацію. Наприклад, директор по роботі з месенджером Девід Маркус показав, як можна купити кеди за допомогою нової платформи.

Крім того, Messenger Platform відкриває можливості для створення власних ботів. Для цього соцмережа представила Wit.ai Bot Engine – інструмент для створення «електронних помічників». Великі компанії вже скористалися ним і представили перших спамерських пошукових роботів.

З огляду на новизну цього продукту, соцмережа орієнтується на розширення його можливостей. Нагадаємо, Facebook Live – це пряма трансляція відео відразу в соцмережі (конкурент Periscope). Для того, щоб спростити доступ до Стрім, в додатку Fb з'явиться окрема вкладка, де можна буде глянути на «включення» від друзів, знайомих і, звичайно ж, зірок.

Крім того, Цукерберг оголосив, що компанія відкрила Live API для розробників, а значить тепер стрім зображення можна буде дивитись з будь-якої камери. Акцент робився на дронах, так як Facebook «запартнерився» з DJI – одним з найбільших розробників літаючих дронів.

Новий спосіб логіна

Facebook нарешті дозволив логінитися за допомогою номера телефону. Правда, поки тільки розробникам. Але в майбутньому планується інтегрувати цю можливість в усі платформи. Сама процедура доступу нагадує двухфактурну верифікацію – ти вводиш номер, а у відповідь тобі приходить код, який потрібно підтвердити в формі, яка з'явиться на сайті.

Тепер розробники можуть додати до себе в доповнення не тільки логін через фейсбук і імейл, але і через номер телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

30 липня Windows 10 стане платною. Оновіться, поки не пізно

Або готуйте гроші. 29 липня 2016 року операційній системі Windows 10 виповнюється рівно рік з моменту офіційного релізу. І Microsoft з великим задоволенням поспішає привітати своїх користувачів. У день народження системи оновлення на Windows 10 стане платним, причому цінник компанія виставила не надто лояльний – $119. Але компанія попереджала про це ще рік тому. У […]

iPhone 7 отримає покращений Taptic Engine

Спеціальний вібромотор, який використовується в Apple Watch і iPhone 6s для забезпечення реалістичних тактильних відчуттів, отримає оновлення в iPhone 7. Це дозволить Taptic Engine створювати складніші вібрації при використанні функції 3D Touch на смартфоні. Інформація про такий апгрейд комплектуючих надійшла від найбільшої фінансово-економічної газети Японії – Nikkei. Чутливий до сили натискання дисплей став одним з головних нововведень […]

Як Коржик знімався в рекламі Apple

Почуття гумору Apple не позичати. Бачачи, наскільки популярною виявилася реклама «Timer» з коржиками з «Вулиці Сезам» в головній ролі, в Apple вирішили зняти і її продовження із серії «ролик про ролик». З нового відео на YouTube-каналі компанії ми дізнаємося, як знімали рекламу. Як на зйомках справлявся із завданням сам актор-Коржик, як отримав по голові «хлопавкою», […]