На на щорічній конференції F8, яку проводить Facebook, Марк Цукерберг розповів про майбутнє Фейсбук і представив нові інструменти для роботи з соцмережею.

Перш, ніж говорити про безпосередньо анонси F8, нагадаємо, що з 12 квітня Facebook відкрив всім доступ до Instant Articles – інструменту, який дає можливість верстати статті відразу в оболонці соцмережі. В такому випадку користувачеві не потрібно переходити на сторонній сайт, щоб прочитати матеріал.

А тепер до конференції.

Боти в Facebook Messenger

Те, про що говорили вже кілька місяців, нарешті стало реальністю – в Facebook Messenger з'явилися боти. Соцмережа представила платформу Messenger Platform, яка додає ще один шлях спілкування з клієнтом без потреби завантажувати додаток. По суті це набір інструментів, який дозволяє вести діалог не тільки з допомогою текстових повідомлень, а й інших блоків з інформацією. Це не буде спілкування з ботом, а зі співробітником. Просто у нього з'явиться більше можливостей надати потрібну інформацію. Наприклад, директор по роботі з месенджером Девід Маркус показав, як можна купити кеди за допомогою нової платформи.

Крім того, Messenger Platform відкриває можливості для створення власних ботів. Для цього соцмережа представила Wit.ai Bot Engine – інструмент для створення «електронних помічників». Великі компанії вже скористалися ним і представили перших спамерських пошукових роботів.

З огляду на новизну цього продукту, соцмережа орієнтується на розширення його можливостей. Нагадаємо, Facebook Live – це пряма трансляція відео відразу в соцмережі (конкурент Periscope). Для того, щоб спростити доступ до Стрім, в додатку Fb з'явиться окрема вкладка, де можна буде глянути на «включення» від друзів, знайомих і, звичайно ж, зірок.

Крім того, Цукерберг оголосив, що компанія відкрила Live API для розробників, а значить тепер стрім зображення можна буде дивитись з будь-якої камери. Акцент робився на дронах, так як Facebook «запартнерився» з DJI – одним з найбільших розробників літаючих дронів.

Новий спосіб логіна

Facebook нарешті дозволив логінитися за допомогою номера телефону. Правда, поки тільки розробникам. Але в майбутньому планується інтегрувати цю можливість в усі платформи. Сама процедура доступу нагадує двухфактурну верифікацію – ти вводиш номер, а у відповідь тобі приходить код, який потрібно підтвердити в формі, яка з'явиться на сайті.

Тепер розробники можуть додати до себе в доповнення не тільки логін через фейсбук і імейл, але і через номер телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple і CATL створять акумулятор для електромобіля

Дехто вважає, що купертінівці практично повністю відмовилися від ідеї створення власного транспортного засобу, переорієнтувавшись на системи автоматичного управління. Однак останні дані свідчать про протилежне. За даними джерел видання Yicai Global, не так давно Apple уклала логовір про спільну розробку акумулятора з китайською компанією Contemporary Amperex Technology Limited (CATL), яка займається створенням автомобільних акумуляторних батарей. Варто зазначити, що […]

10 січня вийде iOS 10.3 beta 1 з темним режимом інтерфейсу

Відомий постачальник витоків і шпигунських зображень Сонні Діксон поділився інформацією про нову версію «яблучної» мобільної операційної системи. Чутки про появу в iOS 10 темного режиму інтерфейсу, так званого Theatre mode, ходили задовго до релізу першої версії системи, та й в коді прошивок підтвердження такого режиму виявлялися неодноразово. Однак до сих пір темний режим не був […]

Платіжний сервіс Samsung Pay скоро буде доступний на iPhone і Mac

Samsung запускає новий мобільний платіжний додаток Samsung Pay mini, який буде доступний  не тільки на пристроях під управлінням Android, але також на iPhone, iPad, комп'ютерах Mac і PC. Про це пише південнокорейське видання Electronic Times. Додаток Samsung Pay mini покликаний спростити роботу з платіжним сервісом південнокорейського бренду і буде сумісний зі смартфонами і планшетами під управлінням iOS 8.0 і […]