На на щорічній конференції F8, яку проводить Facebook, Марк Цукерберг розповів про майбутнє Фейсбук і представив нові інструменти для роботи з соцмережею.

Перш, ніж говорити про безпосередньо анонси F8, нагадаємо, що з 12 квітня Facebook відкрив всім доступ до Instant Articles – інструменту, який дає можливість верстати статті відразу в оболонці соцмережі. В такому випадку користувачеві не потрібно переходити на сторонній сайт, щоб прочитати матеріал.

А тепер до конференції.

Боти в Facebook Messenger

Те, про що говорили вже кілька місяців, нарешті стало реальністю – в Facebook Messenger з'явилися боти. Соцмережа представила платформу Messenger Platform, яка додає ще один шлях спілкування з клієнтом без потреби завантажувати додаток. По суті це набір інструментів, який дозволяє вести діалог не тільки з допомогою текстових повідомлень, а й інших блоків з інформацією. Це не буде спілкування з ботом, а зі співробітником. Просто у нього з'явиться більше можливостей надати потрібну інформацію. Наприклад, директор по роботі з месенджером Девід Маркус показав, як можна купити кеди за допомогою нової платформи.

Крім того, Messenger Platform відкриває можливості для створення власних ботів. Для цього соцмережа представила Wit.ai Bot Engine – інструмент для створення «електронних помічників». Великі компанії вже скористалися ним і представили перших спамерських пошукових роботів.

З огляду на новизну цього продукту, соцмережа орієнтується на розширення його можливостей. Нагадаємо, Facebook Live – це пряма трансляція відео відразу в соцмережі (конкурент Periscope). Для того, щоб спростити доступ до Стрім, в додатку Fb з'явиться окрема вкладка, де можна буде глянути на «включення» від друзів, знайомих і, звичайно ж, зірок.

Крім того, Цукерберг оголосив, що компанія відкрила Live API для розробників, а значить тепер стрім зображення можна буде дивитись з будь-якої камери. Акцент робився на дронах, так як Facebook «запартнерився» з DJI – одним з найбільших розробників літаючих дронів.

Новий спосіб логіна

Facebook нарешті дозволив логінитися за допомогою номера телефону. Правда, поки тільки розробникам. Але в майбутньому планується інтегрувати цю можливість в усі платформи. Сама процедура доступу нагадує двухфактурну верифікацію – ти вводиш номер, а у відповідь тобі приходить код, який потрібно підтвердити в формі, яка з'явиться на сайті.

Тепер розробники можуть додати до себе в доповнення не тільки логін через фейсбук і імейл, але і через номер телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розроблено комп’ютерний чіп з анти-хакерcьким модулем

Сучасна сфера виготовлення комп’ютерних чіпів різних призначень не перестає дивувати своєю гнучкістю – і нерідко ця гнучкість призводить до того, що зловмисники без праці можуть зламати комп’ютерні чіпи різних пристроїв. Проблема інформаційної та комп’ютерної безпеки в наш час стоїть на чолі кута робіт багатьох комп’ютерних фірм і корпорацій, адже можливість зламати пристрій за допомогою так […]

Через скільки років потрібно міняти iPhone на новий

На своєму офіційному сайті Apple офіційно оголосила про середні терміни служби iPhone, iPad та інших «яблучних» гаджетів. Всі ми ставимося до наших електронних гаджетів по-різному: хтось, в невтомній гонитві за модою, намагається оновлювати пристрої щороку, хтось робить це навіть частіше. Однак більшість все ж користуються смартфонами, планшетами та комп'ютерами протягом декількох років – просто тому, що якщо […]

Приложение Scannable для iOS обновлено

В App Store появилось обновление приложения, предназначенного для перевода бумажных документов в электронную форму – Scannable. Компания Evernote в обновленном приложении предлагает пользователям более высокую скорость работы, повышенное качество обработки фотографий, а также улучшенную технологию, которая определяет визитки.  Scannable позволяет переводить в электронную форму многие документы, например, квитанции, контракты, визитки и многие другие. Для того, […]