У першій бета-версії оновлення iOS 9.3.2 виправлена ​​помилка, яка викликає проблеми в роботі сервісу Game Center. Про це пише MacRumors з посиланням на розробників, що тестують нову операційну систему.

Ігровий сервіс Game Center вперше з'явився в операційній системі iOS 4.1, що дебютувала п'ять років тому. Додаток Apple веде статистику в іграх, дозволяє спілкуватися з друзями, заводити нові знайомства. На даний момент аудиторія Game Center перевищує 400 млн чоловік.

Починаючи з iOS 8 активні користувачі сервісу скаржилися на проблеми в роботі Game Center. При спробі запустити програму –  екран заливає білим кольором і додаток перестає відповідати на дії. На форумі техпідтримки Apple помилка навіть отримала назву «білий екран смерті». Збій проявляється випадковим чином і в різних іграх. Єдиний спосіб усунути проблему – вивантажити програму з панелі багатозадачності.

Після установки iOS 9.3.2 beta збій з Game Center більше не проявляється, розповіли користувачі. Хоча від Apple підтвердження цієї інформації поки не надходило.

Реліз першої тестової збірки iOS 9.3.2 відбувся на минулому тижні. Прошивку, спрямовану на подальшу оптимізацію роботи iPhone, iPad і iPod touch, можна скачати на офіційному порталі для розробників Apple в розділі iOS Dev Center. Новий випуск є технічним оновленням і не приносить значних змін: розробники зосередилися на поліпшенні внутрішніх механізмів роботи операційної системи. Про терміни релізу фінальної версії нічого не відомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

PDF Expert 5 вартістю 9,99$ став додатком тижня та доступний для безкоштовного завантаження в App Store

Останніми роками програмне забезпечення для мобільних платформ стає все більш функціональним та зручним. Користувачі вже звикли створювати, редагувати та читати документи "на ходу". Не можна сказати, що спостерігається дефіцит в офісних додатках для портативних гаджетів від Apple, однак PDF Expert 5 — це одне з тих рішень, які можуть найкраще підійти для професіоналів, які часто […]

Новий троян OSX / Keydnap для Mac краде Apple ID і паролі до банківських рахунків

Поточний тиждень виявився невтішним для Apple – не встиг вщухнути галас навколо шкідливого Mac-додатку Backdoor.MAC.Eleanor, як експерти повідомили про новий бекдор. За словами експертів антивірусної компанії ESET, шкідливий OSX / Keydnap викрадає паролі з зв’язки ключів macOS і надає зловмисникам постійний доступ до скомпрометованої системі. Дослідники не можуть точно визначити спосіб, за допомогою якого відбувається […]

5 причин посетить интерактивный фестиваль WEGAME

10-11 сентября в Киеве состоится фестиваль интерактивных развлечений – WEGAME. Все еще не знаешь, стоит ли тебе его посещать? На мероприятии соберутся лучшие представители гейм-индустрии, разработчики игр и оборудования для геймеров, известные косплееры Украины, киберспортсмены с мировым именем и не только! У тебя еще остались сомнения? Вот 5 новых причин, которые их отметут. Причина № […]