У Instagram набирає популярність новий тренд – жінки фарбують волосся під колір рожевого золота. Джерелом натхнення послужила відповідне забарвлення смартфонів Apple.

Як повідомляє Lenta, в соцмережі з'являється все більше подібних фотографій, які набирають сотні лайків. Відтінок обраний в колір iPhone 6s Rose Gold. Тренд підтримують і професійні стилісти, що пропонують цей варіант.

До цього на хвилі популярності були волосся, пофарбовані в синьо-блакитний відтінок під колір джинсів. Щоб домогтися такого кольору, окремі пасма необхідно освітлити, а потім тонувати.


Інший популярний тренд в Instagram: користувачі соцмережі публікують фотографії, прикладаючи iPhone до своїх ніг. Таким чином, вони порівнюють діаметр колінних чашечок з довжиною «яблучного» гаджета.

На Сході вважається, що тендітні колінні чашечки – це не тільки ознака струнких ніг, але і еталон для будь-якої дівчини, яка стежить за своєю вагою, тому китайські модниці розрахували свою «формулу» для вимірювань. Відповідно до неї, гостренькі коліна повинні бути повністю прикриті iPhone 6 Plus, якщо розмістити гаджет горизонтально над ними.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple анонсувала програму заміни зарядних USB-C кабелів

Щось Apple зачастила з програмами заміни: в п’ятницю стало відомо, що комплектний USB-C кабель для випущених в червні 2015 го «макбуків» через неназваного «конструктивного огріху» вийшов некондиційним і тому заряджає лептоп або з перебоями, або не заряджає взагалі. Зрозуміло, бракована продукція підлягає безкоштовній заміні – більш того, дія програми поширюється також на придбані окремо фірмові […]

Повністю дерев’яна Trobla

Trobla – новий дизайнерський акустичний гаджет, при виробництві та переробці якого навколишнє середовище не страждає. Користь Trobla теж по сторонам не розкидає, але у неї є одна відмінна функція. Словенська компанія ТОК ТОК справила досить незвичний гаджет під назвою Trobla. Якщо перекласти назву зі словенського, то вийде рупор, горн. По суті для цього і призначений […]

Instagram вводить систему для боротьби з «тролями»

Додаток соціальної мережі Instagram отримає нову функцію, що дозволяє автоматично видаляти небажані коментарі під фото і відео. Про це написав на днях TechCrunch. За даними джерела, нова опція буде працювати за допомогою фільтру: власнику облікового запису необхідно буде вказати в налаштуваннях список небажаних слів і виразів, і система буде видаляти коментарі, в яких вони вживаються. В результаті […]