Напередодні анонса платформи iOS 10, запланованого на WWDC 2016, в Мережі з'явився концепт нової операційної системи Apple. Ролик створений дизайнером Ральфом Теодорі і демонструє інтерфейс операційки, яка буде працювати «з коробки» на новому поколінні смартфонів iPhone 7

Як очікується, iOS 10 буде помітно відрізнятися від попередньої версії. У мережі вже присутня деяка інформація з цього приводу, хоча офіційних подробиць, зрозуміло, поки немає. Незалежний дизайнер опублікував концепцію того, як буде виглядати iOS 10, що увібрала в себе все найкраще з попередніх версій.

Теодорі запропонував в новій операційній системі використовувати 3D Touch не тільки для іконок або додатків, але і для Пункту управління.

Так, натискання з зусиллям на значки Wi-Fi і Bluetooth Пункту управління дозволяє швидко перейти до мережних інтерфейсів. Таким чином, не заходячи в настройки операційної системи можна підключитися до будь-якої бездротової мережі або з'єднання за Bluetooth-пристроєм. Крім жестів 3D Touch Пункт управління iOS 10 дозволить міняти місцями вимикачі простим утримуванням кнопок – по аналогії з додатками на робочому столі.

Інше нововведення стосується системи профілів. Ця функція, за задумом Теодорі, реалізує давню мрію власників iPhone і iPad облікового запису. Після входу в операційну систему під своїм акаунтом кожен користувач матиме свої персональні налаштування.

Додаток Камера в iOS 10 отримає підтримку QR-кодів, а Налаштування – захист від змін за допомогою сканера відбитків пальців. Зайшовши в нове меню ОС, користувач може приховати непотрібні програми з домашнього екрану свого гаджета. Також дизайнер показав нову багатозадачність з підтримкою вікон і оновлені програми Музика і Телефон.

 

iOS 10, за чутками, буде істотно відрізнятися від iOS 9, включаючи інтерфейс. Про функції нової платформи відомостей поки немає. При цьому спостерігачі запевняють, що мова йде про суттєві зміни, тим більше, що до роботи над нею залучені і фахівці OS X.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple призупинила роботу над власним телевізійним сервісом для Apple TV

Apple призупинила роботу над створенням власного ТВ-сервісу для телевізійної приставки Apple TV. Про це повідомив ресурс Bloomberg з посиланням на джерела всередині компанії. За інформацією видання, Apple тимчасово припинила розробку фірмового телевізійного сервісу компанії, який покликаний конкурувати з пропозиціями операторів кабельного ТБ. Спочатку всі думали, що служба буде запущена одночасно з новою Apple TV, однак цього не сталося. Джерело вказує, що Apple не […]

Apple звинуватили в пособництві тероризму

В App Store були знайдені додатки військового призначення, котрі можуть бути використані терористами та кіллерами. Один із таких додатків дозволяє розрахувати політ снаряду від міномета, а інший – снайперської кулі. Як стверджують воєнні експерти, цивільному населенню такі додатки не потрібні.   Один із таких додатків отримав назву «МВС – балістичний калькулятор». В описі додатку вказано: […]

Проблемная доставка Apple Watch

Apple приняло решение отменять предзаказы, которые совершают зарубежные клиенты через посторонние сервисы по доставке. Данное правило затронет тех покупателей, которые проживают в странах, которые не могут заказать Apple Watch в первую очередь. В социальных сетях появилось множество компаний, которые совершают доставку из США в различные страны. Клиенту временно приписывают адрес, существующий в штатах, и привязывают […]