Дослідники Piper Jaffray оприлюднили дані опитування серед американських підлітків щодо продукції Apple. Вони відзначили постійне зростання популярності «яблучного» бренду серед школярів і вважають, що вихід iPhone 6s і iPhone 6s Plus ще більше популяризував смартфони від Apple серед підлітків.

Як з'ясували аналітики, компанія з Купертіно успішно продовжує стратегію по залученню уваги юних споживачів. Apple можна назвати видатним брендом для американських школярів, додали експерти.

В ході опитування з'ясувалося, що 69% респондентів є власниками iPhone. Це на 3% вище, ніж рік тому (66%). 74% підлітків мають намір протягом найближчих півроку придбати собі смартфон від Apple. Майже половина школярів з опитаних мають планшети, причому в 48% випадків це iPad. Частка користувачів iPad mini зросла за рік з 13 до 16%. Частка Android-моделей залишилася незмінною – 18%.

В цілому в дослідженні брало участь 6500 підлітків з сімей з різним рівнем доходу. 2700 з них живуть в забезпечених сім'ях з щорічним доходом від $ 107 000, а решта – в сім'ях з доходом близько $ 52 000.

12% опитаних користуються «розумними» годинниками. З них 71% вибрали Apple Watch. На думку авторів дослідження, смарт-годинник Apple стали популярними серед молодої аудиторії, враховуючи популярність iPhone. Просування новинки за допомогою зірок також зіграло роль в залученні підлітків.

Інтерес до «яблучного» гаджету постійно зростає. З моменту опитування в жовтні минулого року кількість підлітків з iPhone зросла на 1 відсоток. На 2 відсотки зросла і кількість тих, хто заявив, що їх наступним смартфоном буде iPhone. Спостерігачі вважають, що така популярність виробів Apple пов'язана не тільки з маркетинговою компанією виробника. Чималий внесок у перемогу компанії вносять інші бренди, які провалили боротьбу за лояльність юних розумників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple знизила на 50% вартість підписки на Apple Music для студентів

У п'ятницю Apple анонсувала новий тарифний план для користувачів Apple Music. Ініціатива стосується учнів і студентів, які тепер можуть підписатися на музичний сервіс зі знижкою в 50%. На багато продуктів компанії з Купертіно, включаючи Mac і iPad, поширюються спеціальні знижки. Вони доступні учням, студентам, прийнятим в університет, батькам, які здійснюють покупки для студентів, викладачів і […]

У Китаї ввели в експлуатацію найбільшу плавучу сонячну ферму

У Хуайнань завершилося будівництво найбільшої в світі плавучої сонячної електростанції потужністю 40 мегават. Ферму звели на території затопленого майданчика по видобутку вугілля, повідомляє Digital Trends. Виробник фотоелектричних інверторів Sungrow Power Supply Co підключила до мережі найбільшу плавучу сонячну ферму. Електростанцію звели на затопленій території вугільного родовища в Хуайнань, провінції Аньхой. Затоплення сталося в результаті дощів […]

На обложке модного журнала Style засветились Apple Watch

На обложке журнала Style за март изображена модель Жиневье Ван Синус. Примечательно, что на этот раз дизайнеры решили одеть ей на руку часы Apple Watch, которые совсем скоро поступят в продажу. До попадания на главную страницу журнала Style, «умные» часы побывали на обложке американского журнала Self и китайского Vogue. Супермодель говорит, что ей, как будто […]