Або це глобальний збіг …

Представленому 21 березня «переробленому» iPhone SE виповнилося всього три тижні, як користувачі почали помічати своєрідну роботу Bluetooth-модуля. Йдеться про використання бездротових Bluetooth-гарнітур для телефонної розмови.

Власники iPhone SE відзначають, що проблема поганої чутності, переривання і перешкод (або повна відсутність звуку) виникає виключно в момент розмови при використанні стільникового зв'язку і сполученні з ГУ автомобілем, або безпровідньою гарнітурою HandsFree. Є і категорія смартфонів, що зазнають подібних проблем під час підключення гарнітури в зв'язці з озвученням GPS маршруту.

При цьому відтворення музики і будь-якого мультимедійного контенту за допомогою тієї ж гарнітури відбувається без проблем.

Проблема не залежить від версії прошивки iOS і не прив'язана до конкретного оператора стільникового зв'язку, оскільки з такою ситуацією зіткнулися користувачі з Німеччини, США, Великобританії, Швеції, Австрії та інших країн. Оновлення до iOS 9.3.2 beta 1, що вийшло минулого тижня, не виправляє неприпустиму якість роботи Bluetooth-гарнітури.

Не залежить проблема і від номера моделі iPhone SE. Якщо до числа власників новинки ви приєдналися зовсім недавно, на всякий випадок перевірте працездатність гарнітури. Повернути смартфон по гарантії поки не пізно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Blown Away: Таємниця Вітер – мені одному шкода цього хлопця?

Розробники із Black Pants Studio, яким довелося колись, дуже давно, випустити непогану логічну головоломку з назвою «About Love, Hate and the other ones», дозріли до нового продукту. Їхня нова гра отримала схоже графічне оформлення і настільки ж довгу назву – «Blown Away: Таємниця Wind». Ігровий сюжет оповідає про вкрай невдачливу людину на ім’я Хендрік, який внаслідок […]

Хакер змусив 150 000 неправильно налаштованих принтерів роздрукувати ASCII-картинки

Неправильно сконфігуровані принтери, доступні через інтернет, – це справжній подарунок для хакерів. Це не раз доводили не словом, а ділом. Досить згадати хоча б експеримент Ендрю Ауернхаймера, також відомого як Weev. У 2016 році Ауернхаймер скористався пошукачем Shodan і сканером masscan, виявивши принтери з відкритим портом 9100. Потім хакер розіслав на них листівки антисемітського змісту. […]

Частка AMD на ринку процесорів почала стрімко зростати

В цьому році компанія AMD порадувала фанатів відразу декількома великими анонсами. Крім нових відеокарт виробник представив в лютому лінійку процесорів Ryzen 7, потім в квітні – Ryzen 5, а на виставці Computex 2017 наприкінці травня відбувся анонс високопродуктивних Ryzen Threadripper. Також недавно були представлені серверні чіпсети EPYC 7000-ї серії. Як з’ясувалося, старання AMD не залишилися […]