Той факт, що новий режим Night Shift, що з'явився в iOS 9.3, не працює одночасно з режимом енергозбереження, можна пояснити з технічної точки зору. З точки зору логіки це не піддається поясненню. Ми заряджаємо iPhone кожен день, і нерідко режим Night Shift нам потрібен одночасно з режимом енергозбереження. Хто знає, можливо, одночасна робота двох режимів стане ексклюзивною функцією iPhone 7. Це було б в дусі Apple. Благо все ще є лазівки в iOS.

У iOS 9.3 можна було попросити Siri включити режим Night Shift, і голосовий асистент включав його, не відключаючи режиму енергозбереження. Це було недоробкою, яку Apple виправила в iOS 9.3.1. Однак, навіть якщо ви вже оновилися на iOS 9.3.1, що багато зробили з великим полегшенням, ви все ще можете включити Night Shift, не вимикаючи режим енергозбереження. Правда, це стало трохи складніше.

В першу чергу, вам слід вибрати англійську мову для голосового асистента Siri. Далі вам потрібно виконати чотири дії:

  • Увімкніть режим енергозбереження в меню налаштувань «Акумулятор».
  • Активуйте Siri і попросіть англійською мовою включити Night Shift. Асистент відповість вам: «In order to turn on Night Shift, I'll have to turn off Low Power Mode. Shall I continue? ».
  • Скажіть «yes» і перш, ніж Siri прийме вашу відповідь, натисніть на кнопку блокування вашого iPhone. Після того як екран вашого смартфона заблокується, ви повинні почути сигнал Siri, який підтверджує прийом вашої команди.
  • Розблокуйте iPhone, і якщо ви все зробили в потрібний час, Night Shift і режим енергозбереження працюватимуть одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Досягнення «яблучної» компанії на ринку корпоративних пристроїв є феноменальними

За останній рік американська «яблучна» корпорація змогла зробити великий крок вперед, збільшивши рівень продажів своїх продуктів у корпоративному секторі. За словами Тіма Кука, за 2015 фіскальний рік Apple вдалося заробити аж $25 млрд., що на 40% вище показників 2014 фінансового року. За інформацією видання Dailycomm, таке досягнення «яблучної» компанії є просто «безпрецедентним». Один із аналітиків сказав: […]

Джейлбрейк для iOS 10 показали на відео

Незважаючи на те, що фінальна версія iOS 10 ще не добралася до iДевайсів користувачів, ентузіасти вже сьогодні ламають голову над можливістю установки джейлбрейку на нову ОС. І в цьому напрямку вже є непогані успіхи. Блогер qwertyoruiop опублікував відео, на якому продемонстрував можливість злому iOS 10 beta 8 на прикладі iPad. Про плани випустити утиліту для […]

На що здатний SSD-накопичувач в новому MacBook Pro 2016

Поки Apple займається налагодженням серійного запуску оновлених моделей MacBook Pro з Touch Bar панеллю, споживачі вже встигли прикупити молодшу версію MacBook Pro 2016 без додаткового OLED-дисплея. Чекати її не потрібно, а характеристики ноутбука мало чим відрізняються від старших братів. Крім оновленого дизайну і збільшеної продуктивності в нових MacBook Pro 2016 є ще одна вагома перевага […]