Творці популярного поштового клієнта Airmail для Mac, якому ставлять в заслугу широкі можливості по кастомізації, дебютував на планшетах iPad. Реліз відбувся через два місяці після виходу версії для смартфонів iPhone.

Airmail для iPad підтримує всі можливості планшетних комп'ютерів Apple, включаючи режим Split View, клавіші швидкого виклику, сканер відбитків пальців Touch ID. Для нової версії клієнта також заявлені функція «Відправити пізніше», звіт про доставку повідомлень і нові жести двома пальцями для перемикання між повідомленнями.

Airmail володіє масою корисних функцій: підтримкою швидких дій 3D Touch і push-повідомлень, міток і лейблів, здатністю перетворювати листи в високоякісні PDF-файли, сумісністю з «розумними» годинами Apple Watch.

В цілому, Airmail дозволяє робити з кореспонденцією все що завгодно: підключати різні акаунти (Gmail, Microsoft Exchange, iCloud, IMAP і POP3), налаштовувати фільтри, створювати чернетки в форматі HTML, відкладати листи, відкривати посилання в різних браузерах і багато іншого. Користувачі, наприклад, навіть можуть змінювати порядок відображення елементів в меню на власний розсуд або призначати інші дії на свайп уздовж листа.

При цьому інтерфейс програми не перевантажений зайвими кнопками і настройками і виглядає дуже просто. Він також піддається кастомізації: наприклад, можна змінити кольори та іконки папок, вимкнути показ аватарок або зменшити число рядків попереднього для економії місця на екрані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone знайде Ваших паразитів

Кожен божий день iPhone не втомлюється дивувати своїм нескінченним потоком не тільки власних ресурсів, але й тих можливостей, що відкриваються іншим з використанням пристрою. Такий девайс, як iPhone, оживив чимало проектів. Для початку в приклад можна поставити серію додатків і сервісів, що народилися тільки завдяки iPhone і робота котрих без останнього не є можливою. У […]

Swist – мессенджер для ВК

Наверное, все согласятся с тем утверждением, что ВКонтакте – это самая популярная социальная сеть. Основой общения ВКонтакте является обмен сообщениями, как текстовыми, так и другими. App Store предлагает большое количество приложений, которые из себя представляют мессенджер для этой цели, однако Swist смело можно назвать самым лучшим из них. В первую очередь приложение Swist ориентировано на […]

Офіційно: iPhone 6s визнаний найпопулярнішим смартфоном у світі

Рівно за день до презентації Apple аналітична компанія Strategy Analytics опублікувала звіт, в якому відобразила популярність смартфонів по всьому світу. Хто очолив рейтинг, не стане сюрпризом. У другому кварталі 2016 року iPhone 6s був реалізований в кількості 14,2 млн штук. Ще рік тому моделі iPhone 6 вдалося домогтися показника в 26,3 млн. Зараз же покупець […]