Брак внутрішнього сховища Mac непокоїть не багатьох, але про існування проблеми все ж відомо. Накопичувач забивається швидко, а сміття на ньому більше, ніж важливих файлів. Про резервні копії я зовсім мовчу. Благо, є спосіб зберігати бекапи не тільки в iCloud і на Mac, а й на зовнішньому диску.

Насамперед розберися з накопичувачем. Підключи його до Mac і перевір, чи записуються і читаються з нього файли – просто перетягни туди який-небудь документ і відкрий прямо з накопичувача. Якщо щось йде не так, рекомендую відформатувати накопичувач.

Далі відкрий Finder, натисни поєднання Command + Shift + G, скопіюй шлях до папки з резервними копіями твого смартфона і встав у вікні.
 

~/Library/Application Support/MobileSync/Після натисни Enter і ти побачиш папку під назвою Backup, яку тобі і треба перемістити на зовнішній диск. До речі, щоб резервні копії не займали місце на Mac, після копіювання можеш просто видалити її.


Далі відкрий утиліту Термінал і введи таку команду:
ln -s / Volumes / SANDISK / ~ / Library / Application \ Support / MobileSync

Замість SANDISK необхідно вставити назву твого зовнішнього диска.
Тепер всі резервні копії iOS-пристроїв будуть відправлятися на твій зовнішній диск. Головне – не забувати його вчасно підключати до Mac.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google Lunar XPRIZE: відібрано 5 команд для участі в гонках на Місяці

Організатори «місячних перегонів» Lunar XPRIZE підвели проміжні підсумки, відсіявши фіналістів від рядових учасників. Їх п’ятеро – команди, які повинні до 31 грудня 2017 року відправити на Місяць свій ровер, де він візьме участь в гонках на поверхні природного супутника Землі. Головний приз складе 30 млн. доларів. Умови конкурсу прості: команда доставляє транспортний засіб на Місяць, […]

З’явився аналог додатку Apple Music

Новий додаток для Mac стане аналогом Apple Music, при цьому він не вимагає підписок і внесення регулярної плати. Новинка дозволяє також слухати треки, розміщені в соцмережі “ВКонтакте”. Для можливості скористатися цією функцією слід ввести облікові дані, після чого можна насолодитися доступними для прослуховування піснями. Крім того, користувачі можуть не турбуватися за безпеку своїх облікових даних, […]

Творці HummingBad контролюють 10 млн Android-пристроїв

Компанія Check Point Software, що спеціалізується виключно на мережевій кібербезпеці, опублікувала звіт, в якому детально розповіла про діяльність китайської групи хакерів Yingmob – авторів шкідливої програми HummingBad для Android. Дослідники мобільних загроз Check Point стежили за групою Yingmob протягом п’яти місяців з моменту виявлення HummingBad в лютому 2016 року. Як з’ясувалося, Yingmob працює під прикриттям […]