Зазвичай, якщо ти включаєш Mac, то все проходить гладко. Ти натискаєш кнопку, чуєш мелодію запуску і комп'ютер починає працювати. Але іноді все проходить не так гладко і Mac з якихось причин включатися не хоче.

Ми пройдемося по основних причин «невключення» і розповімо, що ж робити, якщо комп'ютер не запускається.

Отже, якщо Mac відмовляється працювати, то причини на це дві – або проблема з дисплеєм, коли ти просто не бачиш, що комп'ютер запустився і працює, або проблема з залізом. В обох випадках це може бути як прикра помилка (яка швидко вирішується), так і серйозна поломка, яка змусить звернутися в сервісний центр.

Якщо це дисплей, то перевірити це досить просто.

По-перше, ти повинен почути звук запуску Mac, роботу кулера, крім того, кнопка Caps Lock повинна спалахнути, якщо на неї натиснути. Все очевидно – комп'ютер працює, але ти просто не бачиш того, що відбувається на екрані. Якщо все дійсно так, то краще звернутися до фахівців, замість кустарних спроб самостійно виправити помилку.

Але іноді це може бути невелика проблема з «заспаним» Mac. Час від часу комп'ютер дуже тяжко прокидається і йому потрібно якийсь час, щоб зрозуміти твої наміри щодо нього. Але мова йде про декілька секунд, а не про тривалий відрізок часу.

Якщо ти тиснеш на кнопку включення, але нічого не відбувається, тоді проблема з залізом. Це проблематичніше, ніж дисплей, але може бути безліч причин, які можна усунути без втручання інженерів.

Перевір шнур живлення – іноді, якщо занадто сильно притиснути коннектор, то він провалюється всередину і не дістає до зарядного конектора ноутбука, тому ні про яку зарядку не може бути й мови.

Може, не працює розетка? Ми серйозно, ситуація безглузда, але можлива – тобі здається, що Mac Неможливо зарядити, а проблема зовсім не в ньому.

Перевір роботу зарядного пристрою – можливо проблема саме в ньому.
Проблема може бути в повністю розрядженій батареї – якщо вона повністю розрядилася, то знадобиться час, щоб Mac хоч трохи зарядився перед включенням.

Відключи всі енергоємні аксесуари – мобільні девайси, USB-принтер і інше. З огляду на те, що вони споживають багато енергії, це може не давати Mac включитися, особливо, якщо він працює на батареї.

Спробуй хард-ресет. Затисни кнопку включення Mac на 10 секунд, після чого повторно під'єднай зарядний пристрій і спробуй запустить девайс. Часто це допомагає.

Якщо ти «апгрейдив» Mac новим залізом – проблема може бути в неправильному встановленні. Перевір, чи все знаходиться на своїх місцях і підключено правильно.

У разі, коли Mac так і лежить бездушною цеглою на столі – неси його в сервіс, там точно допоможуть. Наприклад, в нашому iworm.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 7 і iPhone 7 Plus «вижили» після падіння з висоти в 1,5 метра

Не минуло й тижня з моменту старту продажу, як Мережу вже заполонили відповідні ролики. Цього разу ентузіасти провели власний дроп-тест нового яблучного флагману, впустивши його з висоти 1,5 метрів. YouTube-блогер TabTimes провів тест на міцність новеньких iPhone 7 і iPhone 7 Plus: Обидва флагмани падали на асфальт з висоти близько 1,5 метра кілька разів: плазом, на бічну […]

Stacked – модель «горбатого» чохла для iPhone 6s з бездротовою батареєю

На початку грудня Apple представила чохол Smart Battery Case, який містить вбудований акумулятор. «Горбатий» аксесуар викликав хвилю критики з боку користувачів. Хоча в деякому плані подібне конструкторське рішення має сенс, проте естетичний аспект аксесуара залишає бажати кращого.  Компанія Stacked представила альтернативне рішення розробці каліфорнійського гіганта – унікальний однойменний чохол для iPhone 6 / 6s і iPhone […]

Nokia може відродити легендарну лінійку N

Багато скептиків були впевнені, що бренд Nokia не поверне колишню популярність на ринку смартфонів і спроба повернення буде провалена. Однак великий успіх випущеного в минулому місяці Nokia 6 говорить про зворотне. У Китаї апарат попередньо замовили більше одного мільйона чоловік, а перша партія була розпродана менше ніж за одну хвилину. Багато хто може пам’ятати фінську […]