Павло Дуров і компанія продовжують розвивати спамерських пошукових роботів. Мессенджер повністю оновив платформу для їх створення і долучив нові функції в додаток.

Перше – це, звичайно ж, нова BOT 2.0 API, яка дозволяє створювати ще більш просунутих ботів, які можуть використовувати геолокацію (і не тільки). Для ілюстрації можливостей, Telegram представив 4 нових бота – для музики, стікерів, відеороликів і Foursquare.

Всі вони працюють за тим же принципом, що і пошук гіфок – в будь-якому чаті вводиш, наприклад @music, – і слухаєш класичні мелодії Баха, Моцарта та інших легендарних композиторів (Ханса Циммера немає). Бот @youtube відразу тягне ролики з сайту. Більш того, їх можна попередньо подивитися, затиснувши посилання (3D Touch). @sticker дозволяє швидко знаходити будь-які стікери – показуєш йому емоджі і він виводить тобі всі можливі наклейки на цю тематику.

Що стосується бота @foursquare, то він чомусь у нас не хоче працювати. Але взагалі його завдання – пошук найближчих ресторанів, щоб ти відразу зміг дізнатися розташування для друга. Так, він використовує геолокацію.


Але зміни торкнулися не тільки спамерських пошукових роботів. Оновилися можливості превью – тепер все, починаючи від стікерів і закінчуючи відео, його можна переглянути, досить «Натиснути і потримати». Крім того, змінилося меню шеринга, на думку розробників, воно стало зручніше.

Ну а у Android-користувач змінився дизайн всього програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Для чого Apple знадобився виробник камер GoPro?

Продукція компанії GoPro добре відома людям, які часто подорожують та любителям екстремальних видів спорту: захищені від впливу зовнішнього середовища камери покликані зберегти для потомків та страхових компаній незабутні пригоди їх власників. Нещодавно компанія підтвердила свої наміри випустити у 2016 році дрон Karma. Цікаво, що розробками GoPro зацікавилась і Apple. За останні декілька місяців галузеві аналітики заявляють про можливість поглинення GoPro компанією Apple. На фоні цих чуток […]

Новий MacBook швидше свого попередника на 15%

Кілька годин тому компанія Apple представила оновлену версію 12-дюймового ультрабука MacBook. Новинка отримала більш потужні версії процесорів серії Intel Core M Skylake, покращену графіку Intel HD Graphics 515, швидку флеш і оперативну пам'ять (1866 МГц). І перші тести продуктивності в додатку GeekBench вже опубліковані на офіційному сайті тестера. Продуктивність одного ядра процесора дозволила набрати MacBook […]

Casio створила 1,9-Мп компактну камеру для зйомки в темряві

Компанія Casio представила досить цікаву новинку – компактну фотокамеру Exilim EX-FR110H, створену спеціально для зйомки в умовах вкрай низької освітленості. Новинка отримала 1/2,8-дюймовий CMOS-сенсор зі зворотним засвіченням, що нараховує 1,9 млн ефективних пікселів. Світлочутливість – ISO 400-51200. Говориться про використання високопродуктивного процесора обробки зображень Exilim Engine HS ver.3 і про поліпшені алгоритми шумозаглушення. Камера має роздільну […]