Влада США обговорюють шляхи отримання доступу до розмов користувачів найбільшого месенджера WhatsApp. Про це повідомляє RBC з посиланням на інформовані джерела.

Днями урядовці в закритому режимі обговорювали, як вирішити проблему доступу до зашифрованих повідомлень і дзвінків в WhatsApp. З 2014 року месенджер належить компанії Facebook.

В ході розслідування злочину (якого саме, невідомо, але мова йде не про тероризм) суд схвалив стеження правоохоронців за телефонами підозрюваних, але через шифрування WhatsApp вони не змогли отримати доступ до додатка. Через це і виникла дискусія про те, як обійти це шифрування.

У 2015 році WhatsApp ввів шифрування end-to-end, яке не дозволяє владі отримати доступ до повідомлень і прослуховувати дзвінки навіть при відповідному рішенні суду. Повідомлення бачать тільки відправник і одержувач, їх не зможуть розшифрувати навіть творці месенджера. Це позбавляє правоохоронні органи можливості прочитати листування.

До конкретного рішення чиновники ще не прийшли. Однак на тлі публічного конфлікту Apple і ФБР з приводу злому смартфона терориста судова тяжба з WhatsApp може стати новим етапом у суперечці адміністрації президента США Барака Обами з технологічними компаніями про шифрування, безпеку та конфіденційності інформації. Представники Мін'юсту США і WhatsApp відмовилися від коментарів.

У лютому в США розгорівся скандал навколо злому iPhone терориста: Apple відмовилася допомагати ФБР обійти шифрування і отримати доступ до інформації на iPhone, незважаючи на рішення суду. У цій суперечці Apple підтримали такі технологічні компанії, як WhatsApp, Google, Facebook, Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дивовижний концепт iPhone 7 від Sonitdac

Створення різноманітних концептів нових моделей iPhone і версій iOS вже не перший день є поширеною темою серед дизайнерів з усіх країн, і розпещених користувачів уже складно чимось дійсно здивувати. Але співробітникам з компанії Sonitdac, здається, вдалося виконати поставлене завдання: створений ними екземпляр дійсно допомагає знайти рішення проблеми, з якою ми частенько стикаємося. Головна ідея явно […]

Apple відремонтує iPhone 6s, що довільно вимикаються. Але далеко не всі

Вчора Apple запустила нову програму з усунення технічної несправності в iPhone 6s, що приводить до безпідставного відключення гаджета. Компанія запевняє, що проблема спостерігається виключно з обмеженою кількістю пристроїв, випущених у вересні-жовтні 2015 року. Якщо подібна ситуація спостерігається і на вашому пристрої, ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру або до роздрібного магазину Apple для підтвердження, що ваш смартфон потрапляє […]

GAMES. Angry Birds Epic

Немного игр из App Store могут составить достойную конкуренцию Angry Birds. Rovio создали не просто качественную аркаду. Это настоящий феномен, который сумел покорить уже миллионы пользователей. На сегодняшний день Angry Birds представляет собой несколько тематических серий игры – это гонки Go, детские игрушки,  спин-офф Angry Piggs, сувенирка и парки развлечений. Более того, совсем недавно к […]