Влада США обговорюють шляхи отримання доступу до розмов користувачів найбільшого месенджера WhatsApp. Про це повідомляє RBC з посиланням на інформовані джерела.

Днями урядовці в закритому режимі обговорювали, як вирішити проблему доступу до зашифрованих повідомлень і дзвінків в WhatsApp. З 2014 року месенджер належить компанії Facebook.

В ході розслідування злочину (якого саме, невідомо, але мова йде не про тероризм) суд схвалив стеження правоохоронців за телефонами підозрюваних, але через шифрування WhatsApp вони не змогли отримати доступ до додатка. Через це і виникла дискусія про те, як обійти це шифрування.

У 2015 році WhatsApp ввів шифрування end-to-end, яке не дозволяє владі отримати доступ до повідомлень і прослуховувати дзвінки навіть при відповідному рішенні суду. Повідомлення бачать тільки відправник і одержувач, їх не зможуть розшифрувати навіть творці месенджера. Це позбавляє правоохоронні органи можливості прочитати листування.

До конкретного рішення чиновники ще не прийшли. Однак на тлі публічного конфлікту Apple і ФБР з приводу злому смартфона терориста судова тяжба з WhatsApp може стати новим етапом у суперечці адміністрації президента США Барака Обами з технологічними компаніями про шифрування, безпеку та конфіденційності інформації. Представники Мін'юсту США і WhatsApp відмовилися від коментарів.

У лютому в США розгорівся скандал навколо злому iPhone терориста: Apple відмовилася допомагати ФБР обійти шифрування і отримати доступ до інформації на iPhone, незважаючи на рішення суду. У цій суперечці Apple підтримали такі технологічні компанії, як WhatsApp, Google, Facebook, Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Candy Crush Saga сделала «Candy» торговым знаком

   Иrpa Candy Crush Saga буквально за несколько месяцев стала невероятно популярной в Арр Store. Тысячи пользователей днями и ночами сидели и клацали в цифровые конфеты, чтобы перейти на следующий уровень. Кончилось все тем, что выпускающая игру студия King зарегистрировала товарный знак Candy как свою собственность. Разработчики в бешенстве.     Дело в том,что, получив право […]

В Apple Music – більше 20 млн передплатників

Віце-президент Apple з програмного забезпечення Едді Кью поділився оновленою статистикою стрімінгового сервісу Apple Music. За інформацією, наданою Едді Кью, на даний час в Apple Music зареєстровано вже понад 20 млн передплатників, які платять за використання сервісу гроші. Попередній звіт, представлений у вересні цього року, повідомляв про 17 млн користувачів «яблучного» музичного сервісу. Таким чином, за два з […]

Створили сонячну батарею, яку можна оформити у вигляді зображення

Дослідники з Університету Аалто (Фінляндія) придумали недорогу друковану сонячну батарею, яку можна оформити у вигляді тексту або зображень. Вона призначена для використання з пристроями з низьким енергоспоживанням. Батарея вже показала продуктивність і довговічність, в порівняннф з існуючими органічними барвниками сонячних елементів, пише Fainaidea.com. «У забарвлених сонячних батарей були показники продуктивності і довговічності, як і у […]