Минулорічні флагмани iPhone 6s і iPhone 6и Plus трохи додали в товщині через нову дисплейну технологію 3D Touch. Товщина iPhone 6s склала 7,1 мм замість 6,9 мм, як у попередньої моделі, а iPhone 6s Plus – 7,3 мм замість 7,1 мм. У новому поколінні смартфони Apple продемонструють рекордно тонкі габарити.

Згідно з наявною інформацією, iPhone 7 отримає корпус товщиною всього 6-6,5 мм. У Купертино сподіваються досягти цього шляхом відмови від 3,5-міліметрового аудіороз'єма і нової прогресивної упаковки процесора Apple A10, що також дозволить звільнити місце для більш ємкого акумулятора.

Джерела вказують, що нова SoC A10 буде випускатися з використанням техпроцесу 16FFLL + в упаковці Fan-Out Wafer Level Package (FO-WLP). Перший орієнтований на ефективність роботи чіпів без втрати продуктивності і без зростання споживання. Більш досконалий техпроцес дозволить зменшити площу SRAM-пам'яті (розмір комірки) і залишить більше місця на кристалі для архітектурних рішень. Число ядер в складі процесора A10 при цьому зросте до шести.


Зробити iPhone 7 компактніше дозволить також інноваційний «віяловий» метод складання чіпсета. Вигода використання упаковки типу FO-WLP полягає в тому, що висоту чіпа можна зменшити на 20%. При цьому швидкість введення / виводу по контактам можна збільшити на 20% і на 10% знизити обсяг відведеного тепла від процесора. Ходять розмови і про використання в смартфоні більш тонких AMOLED-панелей.

Варто відзначити, що зменшення товщини iPhone 7 не повинно відбитися на його часу автономної роботи. Минулого місяця в мережу потрапили зображення акумуляторних батарей для смартфона з ємністю на 6,5% більше, ніж у поточних моделей. З огляду на цей відсотковий показник, iPhone 7 повинен отримати акумулятор на тисячі вісімсот двадцять шість мАг замість 1715 мАг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 7 з новим Digital Crown

«Яблучний» годинник став революційним продуктом не тільки з точки зору функціоналу, але й завдяки тому, що в Apple Watch інженери використовували кілька нових технологій, розроблених та реалізованих вже без Стіва Джобса: наприклад, технологія Force Touch або колесо Digital Crown. Є думка, що всі вони «переселяться» і на інші i-пристрої. Про те, що наступне покоління iPhone […]

Аналог Airbnb в Китаї встановить в орендні квартири систему розпізнавання осіб

Китайський сервіс короткочасної оренди житла Xiaozhu, що працює за принципом Airbnb, планує встановити в 80% квартир систему розпізнавання осіб і розумні замки. Про це пише SCMP. На сьогоднішній день Xiaozhu пропонує 500 тис. варіантів для оренди житла практично в усіх великих китайських містах. Зараз Xiaozhu тестує систему встановлення технології розпізнавання осіб у квартирах міста Ченду, в […]

Foxconn зіткнувся з проблемами при виробництві iPhone 8

Якщо вірити численним чуткам, то однією з головних особливостей нового яблучного флагмана стане екран з тонкими рамками, який займе майже всю фронтальну поверхню смартфона. Однак саме екран може стати і головною проблемою iPhone 8. Днями ресурс MyDrivers з посиланням на заяву віце-президента компанії Foxconn Ло Чжуншена в китайській соціальній мережі Weibo повідомив про те, що […]