Минулорічні флагмани iPhone 6s і iPhone 6и Plus трохи додали в товщині через нову дисплейну технологію 3D Touch. Товщина iPhone 6s склала 7,1 мм замість 6,9 мм, як у попередньої моделі, а iPhone 6s Plus – 7,3 мм замість 7,1 мм. У новому поколінні смартфони Apple продемонструють рекордно тонкі габарити.

Згідно з наявною інформацією, iPhone 7 отримає корпус товщиною всього 6-6,5 мм. У Купертино сподіваються досягти цього шляхом відмови від 3,5-міліметрового аудіороз'єма і нової прогресивної упаковки процесора Apple A10, що також дозволить звільнити місце для більш ємкого акумулятора.

Джерела вказують, що нова SoC A10 буде випускатися з використанням техпроцесу 16FFLL + в упаковці Fan-Out Wafer Level Package (FO-WLP). Перший орієнтований на ефективність роботи чіпів без втрати продуктивності і без зростання споживання. Більш досконалий техпроцес дозволить зменшити площу SRAM-пам'яті (розмір комірки) і залишить більше місця на кристалі для архітектурних рішень. Число ядер в складі процесора A10 при цьому зросте до шести.


Зробити iPhone 7 компактніше дозволить також інноваційний «віяловий» метод складання чіпсета. Вигода використання упаковки типу FO-WLP полягає в тому, що висоту чіпа можна зменшити на 20%. При цьому швидкість введення / виводу по контактам можна збільшити на 20% і на 10% знизити обсяг відведеного тепла від процесора. Ходять розмови і про використання в смартфоні більш тонких AMOLED-панелей.

Варто відзначити, що зменшення товщини iPhone 7 не повинно відбитися на його часу автономної роботи. Минулого місяця в мережу потрапили зображення акумуляторних батарей для смартфона з ємністю на 6,5% більше, ніж у поточних моделей. З огляду на цей відсотковий показник, iPhone 7 повинен отримати акумулятор на тисячі вісімсот двадцять шість мАг замість 1715 мАг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

IOS отримає відкриту beta-версію

Торік користувачі Apple зіткнулися з цілою низкою неприємних помилок при оновленнях на iOS 8 і наступних доповненнях. Настільки серйозних проблем вдалося уникнути з OS X Yosemite. Багато в чому завдяки публічному тестуванню операційної системи серед звичайних користувачів, а не тільки розробників. Влітку 2014 Apple вперше для себе запустила процес Public Beta для OS Х Yosemite. […]

HTC U Ultra Special Edition з сапфіровим склом коштує майже $1000.

Про те, що HTC має намір випустити спеціальну версію свого флагманського фаблету U Ultra з 128-Гбайт вбудованим накопичувачем і сапфіровим склом замість скла Gorilla Glass 5, було заявлено ще під час анонсу моделі. Нарешті, HTC U Ultra Special Edition напередодні був помічений в тайванському інтернет-магазині компанії. Крім уже згаданих особливостей новинку від оригінального HTC U […]

Batman: Arkham Knight на Mac і Linux скасований

Проект Batman: Arkham Knight є цілком пристойною грою, однак PC версія гри залишає бажати кращого. Вона виявилася настільки невдалою, що видавець Warner Bros. вирішив прибрати проект з продажу через кілька тижнів після релізу. Компанія запропонувала повернути гроші тим, хто купив недопрацьовану гру. Тепер представники Warner Bros. офіційно заявили в Steam, що реліз гри на Mac […]