На нас чекає грандіозне оновлення.

Точну дату проведення річної конференції для розробників WWDC 2016 Apple поки тримає в таємниці. Згідно з витоком інформації, неодноразово підтвердженим рядом зарубіжних джерел, орієнтовний час проведення головної річної події в житті компанії призначено на 13-17 червня.

Один з найбільш очікуваних анонсів – презентація наступного покоління мобільної операційної системи – ювілейної iOS 10. Серед головних змін варто відзначити додаток Фото.

Так, повністю перероблений додаток Фото отримає можливість редагування EXIF-даних і обробки окремих ділянок знімка. Зараз користувач може виконати тонке налаштування (поправити корекцію, яскравість, контрастність, накласти фільтри) виключно для всієї фотографії цілком. Крім того, з'явиться і функція визначення особи користувача на фотографії з прив'язкою до контактів (аналог Faces в стаціонарному додатку).

Але найприємніше, чого безумовно чекають мільйони користувачів по всьому світу – це, звичайно ж, нові смайли! Apple вдалося отримати сертифікацію за стандартом Unicode і тепер увазі колекцій емодзи в iOS 10 поповниться відразу 74 новими смайлами.

Якщо Apple буде дотримуватися торішнього сценарію, то бета-версію iOS 10 ми отримаємо відразу після літньої презентації. Фінальний же реліз буде показаний у вересні, разом з анонсом нового покоління iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Beats Music станет приложением по умолчанию в iOS 8

Издание Financial Times со ссылкой на свои источники подтвердило намерение Apple продвигать недавно приобретенный музыкальный сервис Beats Music. В частности, компания собирается включить программу в перечень приложений “по умолчанию” iOS 8 уже в начале 2015 года. Примечательно, что возможным основанием для данного решения стал резкий спад музыкальных продаж в iTunes. В этом году показатель упал […]

Телевізори LG Signature OLED TV W б’ють всі рекорди товщини

В черговий раз LG привезла на виставку CES нові моделі 4K-телевізорів з OLED-матрицями. В цьому році компанія продемонструвала лінійку LG Signature OLED TV W, пристрої якої відрізняються товщиною всього 2,57 мм. Такого показника вдалося досягти завдяки технології OLED, яка потребує додаткового шару підсвічування. Нові телевізори складаються з екрану і саундбару Dolby Atmos знизу, на якому […]

Adobe оголосила, що припинить підтримку Flash в 2020 році

25 липня 2017 року компанії Apple, Facebook, Google, Microsoft, Mozilla, а також сама компанія Adobe оголосили про припинення підтримки Flash. Технологію «умертвлять» в кінці 2020 року (точна дата поки не названа), після чого її підтримку припинять всі вищезазначені компанії. Багато років Flash був одним з найбільш «дірявих» продуктів на ринку, створюючи все нові і нові ризики […]