Чисто, без налаштувань і додатків «з минулого».

Для будь-якого користувача мобільної операційної системи iOS вже не секрет, що всі його контакти, адреси, посилання в браузері Safari, фотографії, календарі та замітки постійно синхронізуються з хмарним сховищем iCloud. І якщо ви вирішили змінити iPhone на новий, або змушені були зробити повне скидання пристрою, всі контакти відновляться без будь-яких проблем.

Ситуація з повідомленнями iMessage виглядає дещо сумніше. Зберегти історію листування можна тільки за допомогою повного бекапу смартфону за допомогою iTunes і подальшим його відновленням до актуального стану, яке було збережено в резервній копії. Але як бути, якщо SMS-історія потрібна на новому, тільки що придбаному пристрої без того «старого воза додатків і налаштувань», що були на попереднику?

Офіційного варіанту вирішення проблеми немає, але є неофіційний. Все, що нам знадобиться:

  • Mac;
  • остання версія iTunes;
  • Lightning;
  • Додаток iBackupBot.

Крок 1. Створіть резервну копію iPhone, з якого плануєте перенести SMS-повідомлення, скориставшись iTunes і підключивши смартфон за допомогою Lightning-кабелю до Mac.

Переконайтеся, що при створенні бекапу вибрали директорію для збереження Цей комп'ютер і вимкніть шифрування.

Крок 2. Підключіть iPhone, на який плануєте перенести повідомлення. Повторіть процес створення резервної копії точно так же, як і в першому пункті інструкції (зберігати на Цей комп'ютер, відключити шифрування).

Крок 3. Завантажте утиліту iBackupBot [Завантажити] і встановіть її. Версія з обмеженими можливостями поширюється безкоштовно і для нашої задачі її буде достатньо.

Крок 4. Запустіть iBackupBot. Додаток автоматично зчитує щойно створені резервні копії, вони будуть відображатися у верхній лівій частині екрану. Нас цікавить резервна копія iPhone, налаштованого як новий.

Відкрийте список резервної папки, що випадає (на копії, яку ви створювали останньо, тобто для нового iPhone), і виберіть User Information Manager. Перейдіть на вкладку Messages в правій частині програми.

Натисніть Import.

Додаток може запросити вказати, з якої версії бекапу імпортувати SMS, але в більшості випадків список ваших повідомлень буде захоплений автоматично.

Виберіть SMS, які плануєте перенести (за замовчуванням виділяються всі повідомлення), і натисніть OK.

Додаток повідомить про успішний імпорт повідомлень і вкладок в нову версію бекапу.

iBackupBot можна закривати.

Крок 5. Підключіть новий iPhone (iPhone зі скинутими настройками) до iTunes. Вкажіть Цей комп'ютер і виберіть пункт Відновити з копії. Не забудьте відключити функцію Знайти iPhone в Настройках – iCloud – Знайти iPhone.

Виберіть актуальну резервну копію, в яку виконували імпорт повідомлень з програми iBackupBot, і натисніть ОК.

Дочекайтеся закінчення операції відновлення. Тепер всі SMS-повідомлення будуть перенесені на новий iPhone.

В процесі відновлення iPhone один раз перезавантажиться. Для продовження процесу буде потрібно зрушити Slide to Unlock після чого почекати кілька хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pornhub запустив безкоштовний розділ з VR-порно. Можна дивитися з iPhone

Найпопулярніший порно-ресурс світу додав новий розділ для любителів віртуальної реальності – Virtual Reality Porno. Дивитися ролики можна в режимі для окулярів і 360 °. Випробувати на собі новий режим перегляду в повній мірі поки можуть тільки власники Android-пристроїв, адже для цього потрібен програвач BaDoink VR. На iOS для перегляду використовується спеціальний додаток, але відео відтворюється […]

Темний режим інтерфейсу в iOS 10.3 виявився функцією «Кінотеатр» для Apple Watch

Деякі джерела, і, зокрема, відомий блогер Сонні Діксон, стверджували, що в новій версії «яблучної» мобільної операційної системи з’явиться довгоочікуваний темний режим інтерфейсу. Джерела помилилися, але не зовсім. Сонні Діксон повідомляв, що темний режим в iOS 10.3 отримає назву Theater mode (Кінотеатр) і при його включенні інтерфейс системи зміниться зі світлого на темний. Насправді нічого подібного […]

Аналітики: продукція Apple перестане користуватися популярністю до 2020 року

В індустрії технологій склався новий закон: лідируючі компанії з часом втрачають свої позиції швидко і брутально. Чемпіони мобільного зв’язку, які були яскравим прикладом успіху в сфері технології, буквально за декілька років втрачають свої позиції та йдуть з ринку. Аналітики зазначають, що середній цикл популярності компаній в мобільній сфері становить 12-15 років. Саме такий час компанія […]