З виходом iOS 9.3 Apple представила Режим Night Shift – функцію, яка автоматично змінює температуру дисплея в залежності від рівня освітлення. Вона дійсно знижує навантаження на очі в темний час доби, але є один нюанс – одночасна робота режиму Night Shift і режиму Економії енергії неможливі.

За допомогою чергового бага iOS 9.3.1 (працює і на iOS 9.3.2 beta 1) включити обидва режими синхронно все-таки можна.


1. Вирушаємо в Настройки -> Акумулятор і включаємо Економія енергії.
2. Apple ще не придумала голосову команду для української версії асистента Siri, яка б допомагала включати режим Night Shift. Тому доведеться скористатися англомовною Siri. Відкриваємо Налаштування -> Основні -> Siri -> Мова і вибираємо Англійська (Англія).
3. Затискаємо клавішу Home, тим самим викликавши асистента Siri, і говоримо йому наступну фразу Enable Night Shift (Включи режим Night Shift). Для незнайомих з англійським: читається на манер російського «Інейбл Найт шифт».

Siri відповість, що включення режиму Night Shift можливо тільки при відключенні Економії енергії і запитає – відключити їй режим економії енергії?

4. Тепер будьте дуже уважні: швидкість реакції – запорука успіху. Після звукового сигналу дайте Yes і до того, як почуєте короткий сигнал Siri, але при цьому Siri почує ваш відповідь, натисніть клавішу Power.

Розблокувати його і режим Night Shift буде включений, при цьому режим Економії енергії залишиться активним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

З американського магазину Apple викрали 19 айфонів на $13 000

Одним з найпопулярніших «предметів обожнювання» серед злодіїв і зловмисників залишається iPhone. Незалежно від того, заблокований гаджет чи захист на пристрої повністю відсутній, він залишається досить ліквідним товаром на ринку. В кінці-кінців, викрадений смартфон можна завжди продати на запчастини. У США, в місті Натік (штат Массачусетс) організоване угрупування грабіжників, що складається з семи осіб, в якості легкої […]

Google, Microsoft і Facebook підтримають Apple в дебатах з державою

Тепер це вже не тільки прецедент і інцидент. Протистояння Apple і ФБР не тільки вивело на вулицю тисячі людей, а й об’єднало всю Силіконову долину. Ну добре, крім Білла Гейтса. Якщо раніше корпорації висловлювали свою позицію виключно в інтерв’ю топ-менеджерів, то зараз перейшли до категоричним дій. Стало відомо, що “кілька топ-компаній” підтримають Apple в дебатах […]

Xiaomi натякає на вихід міжнародної версії смартфону Mi Mix в білому кольорі

На офіційній сторінці компанії Xiaomi в Твіттері опублікували рекламний тизер з незрозумілими буквами. При детальному розгляді виявляється, що це перемішані літери зі слів Black і White. Вважається, що так китайська компанія натякає на вихід зміненої моделі мегапопулярного безрамкового смартфону Xiaomi Mi Mix. У жовтні 2016 року китайці випустили безрамковий апарат в керамічному корпусі Mi Mix […]