Глибока заморозка в колі: Galaxy S7 Edge vs iPhone 6s Plus
У числі популярних краш-тестів, які проходять смартфони-флагмани, в особливій пошані випробування водою і холодом. Китайський ресурс Feng.com вирішив дещо ускладнити тест і в якості піддослідних вибрав двох виробників-конкурентів: Apple з його чинним флагманом iPhone 6s Plus і Samsung, який минулого місяця представив свою новинку Galaxy S7 Edge.

Хлопців чекає непросте випробування: занурення в посудину з Coca-Cola, 9 годинна заморозка при низькій температурі і перевірка працездатності після цих кіл пекла.


Обидва пристрої поклали в пластикові ємності і залили колою. Офіційно у моделі Galaxy S7 Edge заявлена ​​водо- і пило по класу IP68. Apple свій флагман iPhone 6s Plus таких привілеїв позбавила. Потім піддослідних відправили в холодильник і залишили там на 9 годину 47 хвилин при температурі в -24 ° C.

Прийшов час «розморожування мамонтів» і тут організатори досвіду діяли без особливих церемоній – трохи окропу і процес пішов. Контрастний душ для пристроїв – ще одне божевільне випробування.
Наслідки. Galaxy S7 Edge в повному порядку! Смартфон навіть не виключився, екран без пошкоджень – сертифікація IP68 не підвела.
iPhone 6s Plus від таких перевантажень відключився, але після підключення харчування все стало на свої місця. Смартфон включився, а сам девайс виявився в повному порядку. Акумулятор неабияк втомився і від низької температури розрядився «в нуль». Але при відсутності будь-якої заявленої захисту від вологи і низьких температур дітище Apple показало відмінний результат.

Що ж, обидва флагмана гідні один одного. Залишається дочекатися, на що буде здатний iPhone, який отримає офіційну водо- й пило. І, можливо, чекати залишилося зовсім недовго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Російські депутати планують оподаткувати завантаження додатків з App Store

Депутати сусідньої держави – Росії – подали в Державну думу законопроект, яким планується зобов’язати платити ПДВ всім компаніям, які продають додатки в магазині App Store. Законопроект, що стосується накладення податку на компанії, які зареєстровані за кордоном та ведуть свої діяльність в межі Інтернет підготували два депутати: Андрій Луговий та Володимир Парахін. Зараз документ направлено до […]

Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників

Компанія Google почала видавати початкову ступінь з Android-розробки – ступінь асоціата. Здати на неї іспит можна через інтернет. Google представила програму сертифікації початківців Android-розробників Мета сертифікації – встановлення професійних стандартів на ринку праці для початківців фахівців. Участь в іспиті обійдеться в $149. Для отримання ступеня асоціата розробник повинен вміти інтегрувати код із зовнішньої бібліотеки, виводити на екран […]

Захищений флагман Samsung Galaxy S7 Active провалив тест на водонепроникність

Смартфони Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 edge виявилися досить вдалими. Експерти незалежного журналу Consumer Reports, які вивчили південнокорейські новинки, похвалили пристрій за водонепроникний корпус, якість зйомки і підтримку карт пам’яті. Однак захищена модифікація флагмана Samsung Galaxy S7 Active показала себе не так добре. За задумом Samsung, спецверсія Galaxy S7, «одягнена» в удароміцний корпус, орієнтована […]